Antropolog jako audytor wewnętrzny

Antropolog jako audytor wewnętrzny

Autor: Łucja Lange

Książka przybliża zarówno obszar zainteresowań antropologii kulturowej. jak i zakres działania audytu wewnętrznego. Autorka. były audytor wewnętrzny. a obecny antropolog kultury. zauważa podobieństwa między tymi dwoma dziedzinami i pragnie zwrócić na nie uwagę absolwentów. studentów oraz kandydatów na studia. wskazując jednocześnie ciekawą możliwość zatrudnienia. Swoje rozważania kieruje także do audytorów wewnętrznych. którym proponuje wartościową wiedzę z zakresu antropologii kulturowej. jako przydatne narzędzie ułatwiające pracę szczególnie w środowisku korporacji międzynarodowych. W świecie. w którym coraz częściej kładzie się nacisk na procedury. etyczność badań. jakość oraz mierzalność i policzalność – warto zastosować szerszą perspektywę i badać organizacje na sposób antropologiczny. nie tylko ekonomiczno-prawny._x000D_ Książka została napisana w sposób odzwierciedlający tok badań – wprowadza czytelnika w zamysł autorki. przybliża inspiracje stojące za takim wyborem tematu. a następnie prezentuje drogę. jaką autorka przeszła z badanymi – od prezentacji antropologii kulturowej oraz audytu wewnętrznego. przez skoncentrowanie na pracy etnologów zatrudnionych w korporacjach aż do rozważań o możliwości zatrudnienia absolwentów antropologii kulturowej w audycie._x000D_ Książka prezentuje ciekawą perspektywę praktyka. który zyskując wiedzę i doświadczenie etnologiczne. zauważa przydatność tychże w pracy audytora wewnętrznego i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. nakierowując czytelnika na te podobieństwa i oczekując aktywnego odczytywania treści.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


ISBN

9788379694952: Wydawnictwo

Format

23.9: https://woblink.com/ebook/polityka-bezpieczenstwa-wielkiej-brytanii-w-latach-1945-1955-robert-czulda-208098u

Cena:


Przestrzenny wymiar karier menedżerów i przedsiębiorców

Autor: Waldemar Dymarczyk

W publikacji zrekonstruowano przestrzenny wymiar karier ludzi biznesu. szczególnie predysponowanych do roli kreatorów przestrzeni. gdzie realizują swoje ambicje zawodowe i pasje życiowe. Zmiany. jakich dokonują w środowisku pracy i poza nią. dotyczą nie tylko ich samych czy najbliższych im osób. lecz także mają duże znaczenie dla członków organizacji. partnerów. konkurentów i kooperantów. W monografii przedstawiono powiązane ze sobą. ale i jakościowo rozróżnialne etapy postrzegania przez nich przestrzeni oraz działań wobec niej – od traktowania przestrzeni jako zasobu. poprzez przejmowanie jej w zarząd. aż do panowania nad nią. Skuteczność owej kontroli łączy się z dominującym i charakterystycznym dla ludzi odgrywających kluczowe role organizacyjne modelem kariery-konstrukcji. czyli z intencjonalnym i pragmatycznym zarządzaniem własną ścieżką zawodową oraz planem życiowym._x000D_ Książka jest adresowana do teoretyków i praktyków zarządzania organizacjami. a także do badaczy społecznych oraz wszystkich zainteresowanych paradygmatem interpretatywnym i jakościowymi metodologiami badawczymi. zwłaszcza teorią ugruntowaną.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 21.45


ISBN

9788380882683: Wydawnictwo

Format

24.95: https://woblink.com/ebook/leksykon-analizy-aktywnosci-jean-marie-barbier-207763u

Cena:


Nie marnuj!

Autor: autor zbiorowy

Jak pisze Zygmunt Bauman. w przednowoczesnym społeczeństwie nie istniało pojęcie odpadu. wszystko starano się powtórnie wykorzystać lub przetworzyć. Tymczasem dzisiaj. choć popularne stają się idee minimalizmu czy zero waste. to statystyki dotyczące marnowania nie napawają optymizmem. Statystyczny Polak wyrzuca co roku ok. 235 kg żywności. co sprawia. że rokrocznie w naszym kraju marnuje się 9 mln ton jedzenia.

Przychody ze sprzedaży nieposiadających ambicji komercyjnych minibooków zostaną przeznaczone na kontynuowanie działalności miesięcznika „Znak”.

 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 5.99


ISBN

9788324224623: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/brak-absolutu-pojecia-dobra-i-zla-w-japonskiej-popkulturze-dorota-baranska-207362u

Cena:szatan z siudmej klasy streszczenie, györgy spiró, mademoiselle oiseau, historia bez cenzury kazimierz wielki, kępiński melancholia, traktat świętego ludwika, mikołajek książka pdf, wzgórze psów mobi chomikuj, retoryka pdf, kuracja witaminą d3 w wysokich dawkach, detoks cukrowy pdf, daniel jastrun, prezent louise jensen, wydawnictwo naukowe pwn, wydawnictwo pwn…