Porachunki

Porachunki

Autor: Marek Kamień

Jeżeli ktoś się spodziewa dysertacji naukowej. to się zawiedzie – naukowcem nie jestem.

Jeśli ktoś spodziewa się traktatu teologicznego – zawiedzie się – teologiem nie jestem.

Jestem tylko ekskatolikiem i ekspatriotą. który postanowił przestać milczeć.

Ani kościół. ani nacjonaliści nie mają najmniejszych oporów. by w sposób agresywny. wręcz inwazyjny. narzucać swoje ideologie. Dlaczego ja miałbym mieć jakieś skrupuły w tej materii? Rzeczowość argumentacji i logikę wywodów łamią co chwilę emocje. ale nie potrafię o tych sprawach pisać spokojnie.

Niezwykle osobisty. czysty. surowy zapis myśli i odczuć autora. który w pewien sposób próbuje uporządkować swoje relacje z Bogiem i ojczyzną. Miłość. również ta do Boga czy do ojczyzny jest w swej isto

27.45: https://woblink.com/ebook/zolnierze-ludowego-wojska-polskiego-jaroslaw-palka-148962u

Cena:


Wielkie ludy historii. Wikingowie

Autor: Christian Hill

Odkryj cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji! Przeczytaj opowieść pełną wielu ciekawych informacji!

Wikingowie. morscy rozbójnicy. przez wiele wieków plądrowali wybrzeża. Stworzyli jednak również zaawansowaną cywilizację. zbudowali wielkie miasta. odkryli dalekie lądy. Towarzyszymy młodemu wikingowi Ingvarowi podczas jego pierwszego najazdu. Czy zdoła postawić się ojcu. czy może mu się podda?

Wydawnictwo: RM

Cena: 19.99


TWOJA KOLEJ NA ŚMIERĆ

Autor: Peter James

Ostatnie słowa. które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla. padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan Somerville wjechała na znienawidzony przez siebie parking podziemny pod budynkiem. w którym mieszkali. Bała się tego miejsca. Kilka sekund po tym. jak Jamie usłyszał w słuchawce krzyk ukochanej. połączenie zostało przerwane. Policja błyskawicznie przyjechała na miejsce. ale Logan już tam nie było. Samochód stał jak gdyby nigdy nic. zaparkowany na swoim miejscu. W środku leżał telefon.

Tego samego popołudnia robotnik pracujący w parku w innej części miasta wykopał zwłoki dwudziestokilkuletniej kobiety. Jak się okazało. nie żyła od 30 lat. Komisarz Roy Grace nie pomyślał nawet. że te dwa zdarzenia mogło coś łączyć. Jednak niedługo później kole

29.9: https://woblink.com/ebook/green-witch-arin-murphy-hiscock-151844u

Cena:


Sukces jest w twoich rękach

Autor: Alfred J. Palla

W ramach serii Skarby Mądrości ukazał się pierwszy tom: Sukces jest w twoich rękach – Alfred J. Palla

 

 • Czy znasz swój talent?
 • Czy sprecyzowałeś życiową misję?

W dużej mierze to determinuje. co będzie sukcesem dla ciebie.

Każdy ma talent. Jego wielkość nie ma znaczenia jak to. co z nim robimy. Ludzie sukcesu o jakich piszę w tej książce. różni od pozostałych raczej praca nad swoim talentem. niż wyjątkowe zdolności. Nawet tak genialny artysta. jakim był Michał Anioł. powiedział: „Moje mistrzostwo. o gdybyż tylko ludzie wiedzieli. ile wysiłku i ciężkiej pracy kosztuje. nie wydawałoby im się aż tak cudowne”. 

Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania m. in.: 

 • Jak czerpać kor

  :

  Cena:


  Odwrócony

  Autor: Ernest T. Misiuna

  W trakcie swego rodzaju umysłowych podróży. czasem mocno życiowo-rozliczeniowych. Autor przekazuje swe przemyślenia raz prozą a za chwilę wierszem. Jest to również taka fikcja przeplatana prawdą. gdzie czasem zacierają się miedzy nimi granice. Czasem fikcja jest prawdą a prawda fikcją. Całościowo jednak to wspomnienia mężczyzny na emigracji mającego w nosie fakt przemijania. To umysłowa podróż we wspomnienia. Zachęta do częstych przemyśleń nad samym sobą. Próba zrozumienia siebie i rządzącej nami rzeczywistości. Radość życia z przemijaniem w tle.

  Wydawnictwo: Witanet

  Cena: 24.6  teoria mnogości pdf, na polu chwały, angielski kryminał z ćwiczeniami, megan mcdonald, paw krolowej, rynek książki w polsce 2016 pdf, robert rutkowski książki, gta 5 poradnik, modele zachowań konsumentów, jod leczy pdf, błysk książka, scenariusz przedstawienia nauczyciele dzieciom, dotyk zla, stulecie winnych opowiadania, ksiazki do pobrania, nie patrz marcel moss, psychologia poznawcza w praktyce, repetytorium fizyka, nie wart, zwierzeta szkice…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin