9788375257571

9788375257571

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

PDF

https://woblink.com/ebook/wewnatrzpartyjne-uwarunkowania-polityki-japonskiej-partii-liberalno-demokratycznej-wobec-chin-w-latach-1955-2006-karol-zakowski-147485u: https://woblink.com/product-publication/download/147485/pdf

Cena:


ISBN

9788375258271: Wydawnictwo

Format

22.8: https://woblink.com/ebook/finanse-rachunkowosc-i-zarzadzanie-polska-europa-swiat-2020-dariusz-adrianowski-karolina-patora-jacek-sikorski-147512u

Cena: Karolina Patora


Jedyne: Ścieżki krwi

Autor: Paweł Majka

Jedyne – centrum Wieloświata jest areną nieustającej walki o wpływy pomiędzy frakcjami politycznymi. religiami. korporacjami. gangami i tajnymi stowarzyszeniami. Obiektem ataków rebeliantów. terrorystów. anarchistów i „zaszumionych”. Raz na jakiś czas. kiedy Jedyne próbuje uwolnić się spod władzy Króla. rywalizacja staje się jeszcze bardziej bezpardonowa. a liczba zamachów i przewrotów gwałtownie rośnie.

W trakcie obławy na potężnego maga renegata do niewoli trafia jego syn – Myszon Oko. Chłopak co prawda posiada talent magiczny. ale wychowywany w zaściankowym świecie-widmie nie potrafi z niego korzystać. Mimo to na rozkaz Strażniczki zostaje wcielony do elitarnego oddziału Węzłów. tego samego. który go pochwycił. Wszyscy jego członkowie byli niebezpiecznymi bunt

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Chronodieta. Co kiedy jeść

Autor: dr Michael F. Roizen

Jak wykorzystać jedzenie do poprawy zdrowia i jakości życia.

 

Doktor Michael F. Roizen − autor bestsellerowych książek z listy „New York Timesa” − i doktor Michael Crupain − odpowiedzialny za medyczną stronę talk-show „Dr Oz radzi” − przekonują. że wewnętrzny zegar kierujący naszym życiem – m.in. porą zasypiania i budzenia się – wpływa także na przyswajanie tego. czym się żywimy. Innymi słowy. że porajedzenia jest równie ważna. jak to. cosię je. Analizując wyniki najnowszych badań. autorzy kontestują zwyczaje związane z jedzeniem. Zalecają podporządkowanie się rytmowi dobowemu i burzą stereotypowe opinie o posiłkach. Burger z łososiem na śniadanie? Jak najbardziej!

Wystarczy zastosować kilka prostych zasad:

– dostarczać większ

35: https://woblink.com/ebook/kobiety-rakiety-my-z-pokolenia-x-justyna-moraczewska-147697u

Cena:


Historie miłosne

Autor: Kamila Cudnik

Od miłości do zdrady. od zdrady do nowego początku

Sara jest doktorantką na uczelni i żoną Tomasza. adwokata. który ma własną kancelarię. Oboje młodzi. ambitni. inteligentni – wydawałoby się. idealna para. A jednak kiedy Sara wraca z pogrzebu ukochanej ciotki. spotyka się z obojętnością i brakiem zrozumienia. Wkrótce potem na paradzie święta Trzech Króli poznaje Sergiusza. kolegę męża ze szkoły. Obu mężczyzn łączy nie tylko dawna przyjaźń. ale również niewyjaśnione wydarzenia z przeszłości.

Sergiusz jest reporterem wojennym. który właśnie wrócił z kolejnej zagranicznej wyprawy. Sara wynajmuje mu swoje. akurat wolne. mieszkanie. I chociaż sama tego nie chce. mężczyzna coraz częściej gości w jej myślach. W jej małżeństwie trudności narastają. Sara dopytuje o tragedię z przeszłości. Tomasz wydaje się mieć coraz więcej tajemnic.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


ISBN

9788379952304: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/panaceum-agnieszka-sudomir-147504u

Cena:


Dynastia Jagiellonów w Polsce

Autor: Urszula Borkowska

PANORAMA DZIEJÓW JEDNEJ Z NAJPOTĘŻNIEJSZYCH DYNASTII ŚREDNIOWIECZNEJ I NOWOŻYTNEJ EUROPY!

Książka:

– ukazuje pogmatwane dzieje dynastii Jagiellonów w Polsce.

– przedstawia wyniki najnowszych badań nad dynastią Jagiellonów i państw znajdujących się w ich władaniu.

– szczegółowo opisuje stosunek Jagiellonów do takich zagadnień. jak religijność. wykształcenie. praca. pożywienie. wypoczynek i rozrywki.

– przedstawia życie dworu jagiellońskiego w czasach jego politycznej i kulturalnej świetności. prezentuje struktury władzy państwa polskiego i funkcje najważniejszych urzędników państwowych od końca XIV do ostatnich dziesięcioleci XVI wieku.


69: https://woblink.com/ebook/vademecum-historyka-mediewisty-jaroslaw-nikodem-dariusz-andrzej-sikorski-147664u

Cena: Dariusz Andrzej Sikorskiegzemplum, neuropsychologia kliniczna, łukasz błaszczak, tischner filozofia dramatu, kamienie na szaniec opracowanie, srebrne skrzydła lackberg, rozwiązuj, ewa domanska, w co grają ludzie eric berne, celibat książka pdf, gramatyka hiszpanska, gwałt gay, pokoj motyli, trening umiejętności interpersonalnych ćwiczenia, książka siedem sióstr…