ISBN

ISBN

9788726210040: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/choroba-wysokosciowa-opowiadanie-erotyczne-must-veronica-200148u

Cena:


Sekstaśma – opowiadanie erotyczne

Autor: Lemarin Nicolas

„Pogrążony w ciemnościach Harvey przygląda się jej choreografii. Jest urzeczony jej gracją. Muzyka przybiera na tempie. a Fiona przyspiesza. Zrzuca z siebie szlafrok. Jest teraz kompletnie naga. Zaczyna pieścić drugą pierś. wzdychając z przyjemnością.’

Fiona często jeździ w delegacje. Dzięki wideo rozmowom. jej związek na odległość z Harvey’em kwitnie. Pomimo fizycznego dystansu. zabawianie się za pomocą obiektywu kamery zbliża ich do siebie. Pewnego dnia ich życie zmienia się na zawsze. gdy Harvey sugeruje nakręcenie sekstaśmy. Za jej pomocą chcą pokazać światu. czym jest prawdziwa miłość. Wkrótce zyskują wierną publiczność…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Namiętne spotkania 1: Jessica – opowiadanie erotyczne

Autor: Fritzson Sofia

Jessica i Andreas mają zdrowy związek. chociaż czasami dochodzi między nimi do napięć. Andreas stara pobudzać ich życie erotyczne. dając Jessice seksowny komplet bielizny. Kiedy Jessica odkrywa. że Andreas potajemnie przegląda ich zmysłowe zdjęcia z wakacji. które wciąż znajdują się w aparacie. postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zabawić się z Andreasem na własny sposób.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Największa tajemnica Guadalupe

Autor: Wincenty Łaszewski

Zagadkowy wizerunek Matki Bożej. który nie został wymalowany ludzką ręką.

Kawałek zgrzebnego płótna. który w ciągu kilku lat nawrócił na wiarę katolicką całą rdzenną populację Meksyku.

Aztecki kodeks. Rdzenni mieszkańcy Meksyku na fałdach płaszcza Maryi odnajdowali astronomiczną mapę nieba i mapę lokalizacji wulkanów w ich kraju.

Zgrzebne płótno z agawy na którym widnieje Wizerunek. powinno rozpaść się już kilkaset lat temu. a jednak ma się świetnie; nie zabrudziły go dymy kadzideł i nie uszkodził kwas azotowy. wylany nieopatrznie na wizerunek przez konserwatorów.

Nie został wymalowany żadnymi ziemskimi farbami. przypomina zdjęcie z polaroida – zwykłe włókna z agawy w niewytłumaczalny sposób zostały zabarwione od wewnątrz za pomocą techniki nieznanej do dzisiaj. Zdjęcia rentgenowskie nie wykazują żadnych pociągnięć pędzla na płótnie.

W źrenicach oczu Obrazu – które mają zaledwie po kilka centymetrów średnicy – utrwaliła się z detalami scena z XV wieku. w której Juan Diego prezentuje biskupowi Zumarraga płaszcz z cudownym wizerunkiem. Widać dostojników Kościoła. księży. służących. czarnoskórą niewolnicę.

Matematycy odnaleźli w Obrazie złote proporcje i ciąg Fibonnacciego a muzycy – medytacyjną muzykę sfer niebieskich.

Podobno kiedyś Maryja przyznała się jakiemuś wizjonerowi. że Fatimę czy Medjugorie odwiedza. ale mieszka – w Guadalupe.

Dziś wizerunek Morenity z Guadalupe można znaleźć w każdym domu. sklepie i urzędzie w Meksyku. A Bazylikę w Guadalupe odwiedza corocznie 9 milionów pielgrzymów.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99psychologia sportu książka, kasten mona, larry 5: fala miłości, 365 audiobook, baron cohen, wichrowe wzgórza pdf, mały atlas anatomiczny aleksandrowicz, woblink logowanie, seks kobiet, bez znieczulenia, nowy początek sandi lynn, gra singli, korporacja zabójców, darkest dungeon osiągnięcia, być szczęśliwym na alasce…