Dziennik – Zapiski kierownika duchowego Ojca Pio

Dziennik – Zapiski kierownika duchowego Ojca Pio

Autor: Agostino da San Marco in Lamis

Ojciec Agostino da San Marco in Lamis był długoletnim spowiednikiem i kierownikiem duchowym Ojca Pio. świadkiem jego mistycznych spotkań z Bogiem. Nikt nie poznał duszy Ojca Pio tak wnikliwie. jak właśnie on.

„Dziennik” zawiera słowa wypowiedziane przez Ojca Pio podczas ekstaz i rzuca cenne światło na wiele wydarzeń z jego życia. Jest też świadectwem rozwijania się jego kultu.

Swoje spotkania z drogim Piuccio ojciec Agostino relacjonuje lakonicznie. ale właśnie dzięki tej prostocie stylu – surowego. bez upiększeń – z kart dziennika przebija prawdziwe oblicze Ojca Pio: zwyczajnego człowieka i oddanego Bogu kapłana. którego Pan Bóg obdarzył nadprzyrodzonymi znakami.

Zapiski ojca Agostina mają warto

19: https://woblink.com/ebook/milosc-zakleta-w-kwiatach-miroslaw-iskierka-187971u

Cena:


Bóg nie jest miły. Pułapka pluszowego chrześcijaństwa

Autor: Ulrich L Lehner

Nie wpadajmy w pułapkę pluszowego chrześcijaństwa. Prawdziwy Bóg nie jest przyjemny. użyteczny i popkulturowy. On jest tajemniczy. budzi podziw i wymaga zaangażowania całej naszej osoby. Tylko taki Bóg – przekonuje Ulrich L. Lehner – może stanowić dla nas wyzwanie. Tylko dzięki takiemu Bogu jesteśmy otwarci na przemianę i życie pełne łaski. Tylko z takim Bogiem życie staje się niepowtarzalną przygodą. I wreszcie – tylko do takiego Boga chcemy się modlić. służyć Mu i ufać w pełni.

Autor omawia 11 najpopularniejszych obrazów Boga. Udowadnia. że Bóg nie jest boskim terapeutą. nie jest automatem spełniającym życzenia. nie jest supernaukowcem. który poukładał Wszechświat. a Kościół nie jest supermarketem. Bóg nie jest miły!

Kim więc jest? Kim jest dla mnie? Jak poznanie Go może zmienić moje życie? Jak rozpoznam prawdziwego Boga i wejść z Nim w żywą relację? Co zrobiłem z moją wiarą? Czy przypadkiem nie traktuję Go. jak automatu do spełniania moich zamówień? W jaki sposób mogę uwolnić się od konwencjonalnego. nudnego i pozbawionego ekscytacji chrześcijaństwa? Jak zyskać trwały dobrostan i żyć pełnią życia? – to tylko przykładowe pytania. na które odpowiedzi znajdują się w ‚Bóg nie jest miły. Pułapka pluszowego chrześcijaństwa’.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 31.99


ISBN

9788395732065: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/kepler62-czesc-pierwsza-zaproszenie-parvela-timo-iwona-kiuru-bjorn-sortland-pasi-pitkanen-188091u

Cena: Bjorn Sortland


La Comtesse de Rudolstadt

Autor: George Sand

Consuelo fait partie des œuvres les plus célèbres et les plus populaires de l’écrivain français George Sand. Femme tempéramentale et romantique. George Sand a généreusement partagé avec son héroïne des souvenirs et des fruits de pensées inspirées… Une nouvelle rencontre avec Consuelo à la peau sombre est une excellente occasion de vous plonger dans l’atmosphère de cette époque galante pleine de dangers et de passion authentique. quand les gens ont su vivre en pleine force et mourir avec le sourire.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9psi patrol ratuje święta, pi razy drzwi czyli dziwne przypadki matematyki, świt jedi w nicość, 7 nawyków skutecznego działania ebook, royals. tom 2. sekret księcia pdf, to był człowiek, papierowy mag, kosogłos pdf, olga tokarczuk wyspa, dzieci szatana, magiczne drzewo olbrzym pdf download, urszula dudziak książka, zapobieganie otyłości, stomatologia zachowawcza jańczuk pdf, rutkowski książka, jak mówić, żeby maluchy nas słuchały, charlotte link, czerwona piłeczka, marketing polityczny pdf…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin