Będę pisarzem

Będę pisarzem

Autor: Dorothea Brande

Dorotea Brande. znana i ceniona na całym świecie autorka bestselleru motywacyjnego „Obudź się i zacznij żyć”. tym razem odkryje przed Tobą tajniki sztuki pisarskiej.

„Jak zostać pisarzem”. to książka niezwykła i zdecydowanie nieszablonowa. Powstała w 1934 roku. po dziś dzień wymieniana jest w kanonie lektur obowiązkowych dla początkujących i tych nieco bardziej zaawansowanych pisarzy na całym Świecie.

Brande. sama będąc pisarką i doskonale znając swoje środowisko zawodowe. świetnie zdawała sobie sprawę. że kolejny poradnik na temat technik i stylu pisania nikomu do niczego się nie przyda. Skupiła się więc na najistotniejszych PRAWDZIWYCH problemach początkujących pisarzy. Te zaś. za zwyczaj siedzą nie w ich „piórach”. ale w głowach.

Książka. którą masz przed sobą pozwo

19.97: https://woblink.com/ebook/sztuka-spania-i-wstawania-mateusz-karbowski-184784u

Cena:


Będę biegać

Autor: Anna Onichimowska

A jak to jest w szpitalu?

– Ja powiem! Bo ja tam byłem! A teraz znów mogę biegać!

Tak. Maciek opowie Wam o tym spokojnie. szczerze i wprost. O tym. jak szybko płyną w szpitalu dni. bo po badaniach Maciek dużo się bawi. poznaje inne dzieci. nowych wujków i ciocie w różowych fartuchach. A przy okazji przekonuje się. że żadna dolegliwość nie jest taka straszna. o ile ma się wokół siebie życzliwych przyjaciół.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9


https://woblink.com/product-publication/download/184982/epub

1:

:

Cena:dziecko szatana, słowotwórstwo język angielski, chłopak taki jak ty pdf chomikuj, filozofia chodzenia, kolacja z zabójcą, chemia powtórzenie do egzaminu gimnazjalnego pdf, niemcy książka pdf, fanny hill, pożegnanie z diabłem i czarownicą, czarni paweł reszka, historia anglii książka, diana palmer prawo przyciągania chomikuj, pokolenie winnych, podstawowe pojęcia prawa i prawoznawstwa pdf, katarzyna biegańska, andrzej filipiuk, badania operacyjne pdf, czas żniw samantha shannon, nesbit…