:

:

Cena:


ISBN

9788381953290: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/landon-shay-tom-2-brittainy-c-cherry-katarzyna-agnieszka-dyrek-194846u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/198982/epub

1:

:

Cena:


Prawda i życie

Autor: Michael Patrick Lynch

Cynizm wobec wartości prawdy zawsze będzie w interesie możnych. Kiedy różnica między tym. co jest. a co nie jest prawdziwe. zaczyna wydawać się mniej istotna albo mniej uchwytna. narracja dyktatora. skrajnego nacjonalisty bądź tyrana. staje się bardziej uwodzicielska. Opowieści władzy. O czym wiedzieli Orwell. Arendt i Miłosz. są często przebrane za głos rozsądku.

A teraz mogą być przebrane za głos waszego przyjaciela. którego echo dochodzi z portalu Facebook. W rzeczywistości nie są jednak żadnym z tych głosów. To dlatego zrozumienie filozoficznych korzeni prawdy i naszych błędnych mniemań o niej jest nadal ważne. ważniejsze niż kiedykolwiek.

Fragment książki

Status moralny

Serię zapoczątkowało wydani

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


ISBN

9788376743509: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/cappuccino-z-cynamonem-edyta-swietek-18672u

Cena:rise of the tomb raider trofea poradnik, dugoni robert, buszujący w zbożu ebook, zarządzanie przedsiębiorstwem książka, bestiariusz zwierzęta, francuski arystokrata, andre daigneault, pocałuj tę żabę, spirit animals upadek bestii tom 6, 1871 rok co się wydarzyło, testament hitler, piotr gorny, zakochany przez przypadek, wieża nerona, wyloguj swój mózg, tylko nie mów nikomu pobierz, epub vs mobi, historia ludzkosci, zwyczaj praktyka…