Jak odzyskać siebie i utracone więzi

Jak odzyskać siebie i utracone więzi

Autor: Johann Hari

• Czy często bywasz przygnębiony? • Czy życie wydaje ci się pozbawioną sensu szarpaniną? • Czy niejednego ranka nie masz ochoty wstać z łóżka. a najprostsze sprawy zupełnie cię przerastają? Autor tej książki Johann Hari. znakomity i nagradzany brytyjski dziennikarz. od wielu lat boryka się z depresją. Ponieważ zaproponowane przez lekarzy rozwiązania przynosiły mu tylko krótkotrwałą ulgę. postanowił bliżej przyjrzeć się przyczynom odczuwanego przez siebie niepokoju i lęku. Spotykał się ze specjalistami. psychologami i zwykłymi ludźmi. słuchał wywodów naukowych i dramatycznych opowieści. Zebrane przez niego materiały rewolucjonizują naszą dotychczasową wiedzę i wskazują dziewięć przyczyn depresji i lęków. które niszczą nasze zdrowie psychiczne. Utracone więzi. bo to właśnie o nich mowa. można jednak odzyskać. a tym samym odzyskać siebie i nadzieję. Bestsellerowa książka Hariego podpowiada. w jaki sposób zbudować pozytywne relacje z sobą i ze światem i uzyskać trwałą poprawę samopoczucia. Jak pisze Johann Hari. „pora. żebyśmy wszyscy wrócili do domu”. Kiedy w końcu zrozumiałem. co się dzieje – ze mną i z tak wieloma osobami podobnymi do mnie – dowiedziałem się. że czekają na nas prawdziwe antydepresanty. Nie są to chemiczne antydepresanty. które były nieskuteczne w przypadku tak wielu z nas. Nie jest to coś. co można kupić albo połknąć. Ale mogą stać się początkiem prawdziwej drogi. umożliwiającej nam wyjście z bólu.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


ISBN

9788711770719: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/w-ukryciu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-206330u

Cena:


Banki. pieniądze. długi

Autor: Jacek Chołoniewski

System finansowy świata uległ w ciągu ostatnich trzydziestu lat radykalnej. jakościowej zmianie. Pojawił się nowy rodzaj pieniądza – cyfrowy pieniądz bankowy. który już nie jest. jak gotówka. kreowany przez państwowe banki centralne. ale tworzą go z niczego prywatne banki komercyjne. W tej książce przedstawiono konsekwencje tej zmiany. a są one bardzo duże. Niejednokrotnie wręcz szokujące. A przy tym zupełnie nieznane.

Publikacja ta jest przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców. W szczególności będzie ciekawą lekturą dla osób zainteresowanych lub związanych zawodowo z finansami. bankowością. ekonomią. polityką i rynkami finansowymi. Dla spłacających kredyty. dla pracowników banków każdego szczebla. dziennikarzy. polityków. działaczy społecznych. przedsiębiorców. men

44.9: https://woblink.com/ebook/herbatka-z-hitlerem-tim-bouverie-205655u

Cena:


Nie ufam już nikomu

Autor: Klaudia Muniak

Iga. świeżo upieczona mama. od lat cierpi na silne zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Po porodzie decyduje się na nowoczesną terapię. Chip wszczepiony w jej ramię. sterowany przez aplikację w telefonie jest dopiero po fazie testów. Mimo to Iga bez wahania podejmuje leczenie – jest współtwórczynią tej innowacyjnej metody i wie. że nic jej nie grozi.

Krótko po wznowieniu terapii zaczynają dziać się rzeczy. których kobieta nie ozumie: stale pogarszające się samopoczucie psychiczne. do którego dochodzą niepokojące przywidzenia i bardzo realistyczne halucynacje. a z biegiem czasu zaniki pamięci. Gdy na ciele synka Iga zauważa sińce. wie. że dzieje się coś złego.

Co jest prawdą. a co tylko wytworem jej wyobraźni? Kto jest odpowiedzialny za obrażenia dziecka? Ona sama. apodyktyczna matka. kocha

:

Cena:


Molly

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Zapnijcie pasy. Agnieszka Lingas-Łoniewska zafunduje wam emocjonalną przejażdżkę. jakiej jeszcze nie znacie!

Powiedzieć. że Molly – Melania Tarczyńska – przeszła w życiu piekło. to nie powiedzieć nic. Osierocona przez matkę. została zupełnie sama. gdy jej ojciec wylądował w więzieniu za finansowe defraudacje. Latami tułała się po domach dziecka i rodzinach zastępczych.

Teraz. gdy jest dorosła. chce się już tylko bawić. Niszczyć ludzi i świat. Imprezy. adrenalina. pedał gazu pod nogą. szalona jazda prosto w noc.

Przy swoim boku ma Robsona – najlepszego kumpla jeszcze z bidula. najbliższą osobę na ziemi. Kiedyś była w nim zakochana. ale choć ją wtedy zdradził – jej rana w sercu się zabliźniła. a ich przyjaźń przetrwała.

Jest pewna. że niczego więcej j

35.9: https://woblink.com/ebook/mordercow-tropimy-w-czwartki-anna-rajca-salata-osman-richard-196555u

Cena:


ISBN

9788365156341: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/wojna-jasia-polski-zolnierz-w-walce-z-bolszewikami-mateusz-balcerkiewicz-18

Cena:gabriel jennifer armentrout, materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek, grzeszna miłość, w ogniu namiętności pdf, słownik pedagogiczny kupisiewicz pdf, tokarczuk audiobook, sally goddard, fallout 4 nuka world poradnik, dziewczynka która widziała zbyt wiele, wiesław sokoluk, darmowe ebooki na kindle, fizjoterapia w ortopedii pdf, abp rys, integracja emocjonalna, radoslaw gajda, psychologia rozwoju człowieka pdf, aleksander fredry, skogluft, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie pdf, ferdydurka pdf…