ISBN

ISBN

9788381476904: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/-eratindera-jakub-przytarski-177528u

Cena:


Warszawa na przełomie XIX i XX wieku w pamiętnikach Przygodnego

Autor: Anonim .

Przewodnik po Warszawie z 1903 roku (oryginalny tytuł Warszawa współczesna w dwunastu obrazkach) rozpoczyna serię Warszawa w pamiętnikach. Jest to przewodnik po mieście. ale dosyć nietypowy. Nie prowadzi nas bowiem śladami wybitnych postaci czy szlakiem zachwycających zabytków. Przedstawia natomiast życie i ruch miasta. zwraca uwagę na wygląd ulicy i kobiet. Przybliża szczególną rolę dozorców w Warszawie. Znalazło się w nim miejsce zarówno na życie towarzyskie. jak i polityczne. Wszystkie obrazki poparte są przykładami z ówczesnej prasy. Archiwalny materiał uzupełniony jest ikonografią z epoki zachowaną w zbiorach Archiwum Państwowego w Warszawie.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 32


Między pragnieniami

Autor: Anna Bednarska

Natalię. Ninę i Remigiusza łączy przede wszystkim adres – mieszkanie. do którego wprowadzili się na pierwszym roku studiów. Siedem lat później. pochłonięci układaniem swoich spraw zawodowych. nadal tkwią pod jednym dachem. niewiele wiedząc o sobie nawzajem. Ale prosty dotąd układ komplikuje się i przestaje wydawać się najlepszą z możliwych opcją – za sprawą nowego współlokatora… Na horyzoncie pojawiają się silne uczucia. a wraz z nimi wracają głęboko skrywane traumy. z którymi bohaterowie będą musieli się zmierzyć. Czy starczy im odwagi. by stanąć twarzą w twarz z przeszłością? Czy miłość jest w stanie wygrać z lękiem? Jedno jest pewne: wkrótce życie całej trójki ulegnie diametralnej zmianie…

Na łamach tej wciągającej opowieści o samotności w tłumie

:

Cena:


TĘSKNIĘ ZA TOBĄ

Autor: Harlan Coben

Powiedzcie to Kat Donovan! Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan. przeglądając profile na portalu randkowym. natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia. które Kat starała się zepchnąć w niepamięć. teraz powracają ze zdwojoną siłą. Kobieta ma nadzieję. że złe wspomnienia z przeszłości zatrą się. a to niespodziewane odkrycie stanie się szansą na nowy początek. Dawny ukochany nie chce jednak odnawiać znajomości.

Wygląda na to. że Jeff jest powiązany z gangiem oszustów żerujących na słabszych. Mężczyźni ci zajmują się porywaniem. okradaniem i mordowaniem ludzi zwabionych wizją płomiennego romansu w internecie.

Dochodzenie. w które Kat jest zaangażowana. kwestionuje jej uczucia wobec wszystkich. których kiedykolwiek kochała: był

31.9: https://woblink.com/ebook/koniec-ery-adam-faber-177317u

Cena:


Siła mediacji w konfliktach o dziecko

Autor: Robert Grzelakowski

Niniejsza publikacja ma na celu szerokie upublicznienie skali i znaczenia problemu konfliktu rodziców o dziecko dla jednostki i rodziny a w konsekwencji dla społeczeństwa oraz podjęcie próby nakłonienia skonfliktowanych rodziców do łagodzenia konfliktów o dziecko przy pomocy mediacji. zamiast ich sądowej eskalacji.

Autor publikacji starał się wczuć w rolę dziecka zaangażowanego w konflikty pomiędzy rodzicami i dołożył starań. aby dochować proporcji w przedstawianiu rzeczywistych przyczyn konfliktów rodziców o dzieci. Skutkiem konfliktu rodziców o dzieci jest coraz więcej dzieci „bez” ojców. Dlatego autor postawił sobie także za cel zbadanie. jakim wyzwaniem dla mediacji rodzinnych jest ograniczenie liczby dzieci „bez” ojców. którym odebrano dzieci wbrew ich woli.

34.99: https://woblink.com/ebook/podroznik-fotograficzny-jacek-bonecki-177846u

Cena:to moje zycie 190, powieść stanisława lema, wspomnienia naocznego świadka, lords of the fallen poradnik, percy jackson złodziej pioruna książka, modelowanie psychologia, zimbardo psychologia i zycie, zdrowie bez leków pdf, absolwentka sj hooks, cherezińska północna droga, adam przepiórkowski, ten dzień blanka lipińska docer, szkolny słownik motywów literackich pdf, kodeks ruchu drogowego 2020 pdf, ewa ciszewska…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin