https://woblink.com/product-publication/download/194620/epub

https://woblink.com/product-publication/download/194620/epub

1:

:

Cena:


Mikołaja Doświadczyńskiego przypadki

Autor: Ignacy Krasicki

Utwór. opublikowany w 1776 roku. uznawany jest za pierwszą polską powieść. Ma formę pamiętnikarskiej relacji. która obok innych zabiegów literackich (np. włączenie inwentarza pokładowego) miała nadać tekstowy walor autentyzmu. Trójdzielna kompozycja opowiada o kolejnych etapach życia głównego bohatera. Wykorzystuje też takie gatunki jak powiastka filozoficzna. robinsonada. utopia oraz powieść obyczajowa i przygodowa.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Wydawnictwo

Laurum: Format

194635

https://woblink.com/product-publication/download/194635/epub: 1

Cena:


Final Fantasy VII Remake – poradnik do gry

Autor: Natalia Fras

Poniższy poradnik do Final Fantasy VII Remake zawiera kompletny zbiór informacji o odświeżonej wersji kultowej produkcji od Square Enix. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje. które pomogą ci pomyślnie ukończyć tytuł i poznać sekrety planety Gaia. To kompleksowy poradnik. który przeprowadzi cię po wszystkich najważniejszych aspektach związanych z grą. Odnajdziesz tutaj porady. jak rozwijać Clouda i resztę drużyny. Opisaliśmy głównego bohatera – Clouda. oraz resztę drużyny – Tifę. Barreta. Aerith. Każda z postaci ma unikalne umiejętności i rolę do odegrania w drużynie.

Przygotowaliśmy opis walki w FF7 Remake. jak skutecznie używać umiejętności bohaterów i przedstawiliśmy różnicę między trybem walki aktywnym i z pauzą. W poradniku znajdziesz opis sterowania. porady na start. u

7.9: https://woblink.com/ebook/days-gone-poradnik-do-gry-jacek-halas-197620u

Cena:


Scooby-Doo! i Ty: Na tropie Naftowego Demona

Autor: Jesse Leon McCann

Droga do centrum lotów kosmicznych w Huston wiedzie przez roponośne tereny Teksasu. Paczka Scooby’ego zdecydowała się zatrzymać po drodze w jednej z ziejących dymem i ogniem rafinerii naftowych. Ale co się tam działo. u licha! W rafinerii było pusto i głucho! Strażnik Talbot O’Hary wtajemniczył młodych detektywów w przedziwne zdarzenia. jakie spowodowały dezercję pracowników: w rafinerii zaczął pojawiać się Naftowy Demon! Tajemnicza Spółka postanowiła przedłużyć przystanek w podróży. by rozwikłać zagadkę smolistego potwora. W śledztwie szybko pojawił się wątek wielkich naftowych interesów i cynicznych prywatnych detektywów. Czy chciałbyś pomóc Scooby’emu i jego przyjaciołom w rozwikłaniu zagadki?

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena:ważka sprawa, osobowość inspektor, dieta antymiażdżycowa, hello world książka, posłaniec zusak, w pustyni iw puszczy audiobook download, pdf książki, sztuka seksu, kobieta bez makijażu, chemia fizyczna pdf, droga do nieba pdf, mj de marco, córka nazisty, yehuda bauer, william ury, jerzy krzyszkowski, mitologia: wierzenia i podania greków i rzymian, arthur conan doyle książki, sekrety i kłamstwa online, silmarillion audiobook, konstytucja rzeczypospolitej polskiej pdf, zarys botaniki farmaceutycznej, historia powszechna średniowiecze, oczyszczalnia hydrofitowa, podstawy konstrukcji maszyn zbiór zadań pdf…