1

1

:

:

Cena:


Ziarno światła

Autor: Nikolas Razmuk

Ludzkość po raz trzeci doprowadziła do tragicznej w skutkach wojny światowej. dziesiątkując populację i niszcząc ekosystem Ziemi. Po kilku latach na umierającą planetę przybywają Strażnicy – zaawansowani technologicznie obcy. pragnący przejąć całkowitą kontrolę nad jej odbudową.

W samym środku tych wydarzeń Posthumus Piąty – sierota wychowany przez Teotrytę – zmaga się z decyzjami przywódcy powstania. Pomóc mu mają pogrzebani głęboko pod ziemią wojownicy pochodzący z dawnych i zapomnianych epok.

Uwikłany w sieć intryg bohater musi odnaleźć swój cel i stoczyć najważniejszą w życiu bitwę. a nowo poznane istoty wszystko komplikują. Podróż do gwiazd jest nieunikniona. Czym jest sławetne ziarno światła i jaką rolę odegra w tej historii? Kosmos kryje o wi

1:

Cena:


ISBN

9788366520011: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/krwawy-kwiat-trylogia-oporu-tom-1-louise-boije-af-gennas-177646u

Cena:


ISBN

9788366195479: Wydawnictwo

Format

43: https://woblink.com/ebook/sto-lat-warszawskiego-metra-od-pomyslu-do-realizacji-jastrzebski-jakub-177511u

Cena:


Inteligencja emocjonalna w praktyce

Autor: Daniel Goleman

W drugiej. po fenomenalnym bestsellerze Inteligencja emocjonalna. książce zatytułowanej Inteligencja emocjonalna w praktyce Goleman zajmuje się źródłami sukcesu w pracy. i to zarówno indywidualnego pracownika. jak i całej organizacji. Pokazuje na konkretnych przykładach jak emocje. samokontrola i samoświadomość. zdolność komunikacji. umiejętność pracy w grupie wpływają na osiągnięcie sukcesu.

Przeczytaj w czasopiśmie ‚Benefit’ artykuł dotyczący rozwijania inteligencji emocjonalnej

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 38opowieści o pilocie pirxie pdf, szyfrowanki, stosunki międzynarodowe international relations, teoria chaosu psychologia, ogien przebudzenia, biblioteki online za darmo, nieczuły rozpustnik, witolda gadowski, fnaf książki, matematyka pdf, więzienia cia, motyl i skrzypce, afryka moja miłość, ryby latające, uwikłani obsesja pdf, george orwell folwark zwierzęcy pdf, shannon samantha, wszystko za everest pdf, zahir paulo coelho, ten dzień ebook…