ISBN

ISBN

9788711770481: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/wybierz-milosc-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199346u

Cena:


ISBN

9788711726457: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/zew-milosci-cartland-barbara-199382u

Cena:


Sama w Paryżu – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Ojciec Uny mieszka w Paryżu. gdzie jego dzieła malarskie są dość dobrze znane. Dziewczyna przebywała w szkole we Włoszech. Gdy jednak kończy osiemnaście lat dostaje list od ojca. aby do niego przyjechała. Gdy Una dociera na miejsce okazuje się. że ojciec nie żyje. W mieszkaniu zastaje jego opiekuna. osobę od sprzedaży obrazów Filipa Dubucheron. Una nie ma żadnych pieniędzy. a i jej ojciec nie pozostawił nic poza kilkoma dziełami malarskimi. Pan Dubucheron udaje się ostatnim dziełem ojca Uny do księcia Wolstanton. aby mu je sprzedać. Książę powrócił właśnie do Paryża. a by uwolnić się ze szponów kolejnej kochanki. Szukając dla niego pocieszenia handlarz obrazami proponuje mu towarzystwo córki zmarłego artysty. Książę postanawia zaprosić Une na kolację. Co wyni

9.99: https://woblink.com/ebook/tajemnica-meczetu-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199444u

Cena:


Baśnie dla młodszych i starszych: Jaś i Małgosia

Autor: Zofia Stanecka

Ludzie opowiadają sobie baśnie od bardzo. bardzo dawna. I to na całym świecie! Wiele trafiło do kanonu literatury dla dzieci. Czy tylko dla dzieci? W podróż do świata klasycznych baśni zapraszamy dużych i małych!

Przeżyjesz chwile grozy czytając o Jasiu i Małgosi. Znaną baśń na nowo zinterpretowała Zofia Stanecka. Autorka ukochanej przez dzieci ‚Basi’ i wielu innych znakomitych książek. z właściwą sobie swadą. dystansem i wrażliwością. przywołuje znane nam wszystkim postaci i historie. skłaniając do ich ponownego odkrycia i interpretacji.

Każda z baśni została opatrzona krótkim. ciekawym rysem historycznym. który przybliża młodszym i starszym czytelnikom ich genezę i kolejne realizacje. Autorką przepięknych ilustracji jest Magdalena Kozieł – Nowak.

4.99: https://woblink.com/ebook/basnie-dla-mlodszych-i-starszych-knyps-z-czubkiem-zofia-stanecka-199600u

Cena:


Korytarz podziemny ‚B’

Autor: Aleksander Błażejowski

Podczas delegacji w sowieckiej Rosji. Stefan Barczyński – polski inżynier – poznaje Martę. piękną i intrygującą kobietę. Podczas jednego ze spotkań Marta zostaje uprowadzona na oczach Stefana. a on sam dotkliwie pobity.

Próba odnalezienia jej kończy się niepowodzeniem. Po powrocie do Warszawy Stefan spotyka przyjaciela z czasów szkolnych. który właśnie wrócił z Ameryki. Nagle. spokojne dotychczas życie Barczyńskiego. staje się pasmem niewyjaśnionych zdarzeń.

Genialny przedwojenny kryminał. połączenie sensacyjnej intrygi z klimatem Warszawy lat dwudziestych.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99system rynkowy, awolusi danuta, ten obcy ksiazka, rzeźnik max czornyj, mróz chyłka tom 9, oleksa monika, dziewczynka czy chłopiec, oskar i pani roza ebook, zgiełk wojny tom 3 chomikuj, adriana sajur, bezpieczeństwo finansowe państwa, język sofoklesa, cena nieważkości, jacek bil, podręczniki szkolne online…