ISBN

ISBN

9788324054046: Wydawnictwo

Format

48.9: https://woblink.com/ebook/4-3-2-1-paul-auster-34319u

Cena:


Bez pożegnania

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Jacek Krall śni o wojnie. Chyba że akurat desperacko robi wszystko. by stracić świadomość. nim nadejdą koszmary. Gdy przenosi się do Orzysza. pod skrzydła pułkownika Piotra Sadowskiego. znajduje się na skraju wyczerpania. Silny zespół stresu pourazowego i wyrzuty sumienia związane z tragicznie zakończoną misją wojskową sprawiły. że doszedł do ściany. Wreszcie decyduje się poprosić o pomoc.

Weronika Szuwarska poniosła największą z możliwych strat. By zapomnieć o przeszłości. poświęca się pracy terapeutki. Gdy w jej gabinecie pojawia się przystojny. tajemniczy żołnierz. na którego od pewnego czasu stale się natyka. serce pani psycholog wreszcie się budzi. To nie będzie standardowa terapia. A na pewno najtrudniejsza w jej karierze. I najważniejsza.

Tymczasem Piotr Sadowski i

33.99: https://woblink.com/ebook/fakap-dan-lyons-31822u

Cena:


ISBN

9788393463060: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/warszawa-miasto-grzechu-prostytucja-w-ii-rp-pawel-rzewuski-15153u

Cena: 15.54


Kamień na kamieniu (2019)

Autor: Wiesław Myśliwski

Wznowienie jednej z najważniejszych powieści Wiesława Myśliwskiego. uznawanej za zwieńczenie tak zwanego nurtu wiejskiego. Burzliwe losy Szymona Pietruszki i jego brata. Michała. są punktem wyjścia do opowieści o polskiej wsi – jej zawiłej historii i odchodzącej w przeszłość tradycji. Jak zawsze u Myśliwskiego najistotniejszy jest jednak wymiar symboliczny. w który zostajemy wprowadzeni od pierwszych zdań: „Wybudować grób. To się tylko tak mówi. A kto nie budował. nie wie. co taki grób kosztuje. Choć grób. mówią. też dom. tylko że na tamto życie. Bo wieczność nie wieczność. ale swój kąt powinien człowiek mieć”.

Narrator Kamienia na kamieniu (…) jest dosłownie i metaforycznie rozbitkiem. cudem ocalałym z katastrofy całej cywilizacji. może jedynym. który potrafi jeszcze sp

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32pedagogika pracy pdf, nesbo królestwo, polish teacher, matura angielski ćwiczenia, kwalifikacja a.31 praktyka, naturalizm co to, metody badań marketingowych, historia anglii pdf, gramatyka angielska ćwiczenia pdf, chrapiący ptak, katarzyna gadomska, ebooki ranking, robert greene sztuka uwodzenia pdf, pokonac strach, davidson chirurgia, millenium lagercrantz, sentymentalna bzdura pdf, władca północy, 4 głowy…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin