Cicha noc

Cicha noc

Autor: Małgorzata Rogala

Show biznes. zbrodnia i śnieg skrzypiący pod butami

Podczas przyjęcia. na którym świętowano sukces reality show „Nowe życie”. został zamordowany reżyser programu. Wszystko wskazuje na to. że zabójcą jest ktoś z uczestników imprezy. Do rozwiązania sprawy przydzielona zostaje Agata Górska. która mimo problemów ze zdrowiem robi wszystko. żeby spełnić oczekiwanie przełożonego – sprawca ma być ujęty przed świętami!

Tymczasem Sławek Tomczyk wyjeżdża na szkolenie do Budapesztu. Jednak gdy dowiaduje się o uprowadzeniu swojej siostry. błyskawicznie wraca do Polski. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Czy to możliwe. żeby zniknięcie Kingi i sprawa. nad którą pracuje Agata. były ze sobą powiązane?

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 34.9


ISBN

9788381782326: Wydawnictwo

Format

29.4: https://woblink.com/ebook/profesor-feelgood-leisa-rayven-176947u

Cena:


ISBN

9788324593316: Wydawnictwo

Format

32.92: https://woblink.com/ebook/pancerne-serce-jo-nesb-mariusz-banachowicz-8708u

Cena:


W rajskiej dolinie wśród zielska

Autor: Jacek Hugo-Bader

‚Rajską doliną jest były Związek Radziecki wspominany przez bohaterów reportaży Jacka Hugo-Badera jako kraina mlekiem i miodem płynąca. Mleko było wprawdzie chudziutkie. a miód rzucano do sklepów tylko z okazji świąt państwowych. Nostalgia jednak pozostała i wyłazi wszystkimi szparami betonowych bloków na prowincji i eleganckich domów z cegły w miasteczku kosmonautów pod Moskwą. ‚Rosyjska dusza jest jak spaniel. nawet jak mu jest wesoło. ma mordę rozpaczliwie smutną’ – pisze autor. I maluje obrazki z byłego imperium tak plastycznie. że niemal czuje się dym biełomorów. najtańszych papierochów. przez które kolejni dwaj mężowie Sofii Pietrowny z Workuty zmarli na raka. i smród wódki ‚Stolicznej’ od rosyjskiego generała w Czeczenii’.

Anna Żebrowska

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 14.3edyta hołdyńska ile ma lat, zarządzanie łańcuchem dostaw pdf, agnieszka krawczyk przyjaciele i rywale, chmielarz wyrwa, stosunki polsko słowackie, trening interpersonalny, szydełko dla początkujących, zabliźnione serca, dariusz kaczor, it ends with us colleen hoover, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, język niemiecki ćwiczenia, petson i findus, aparaty i urządzenia elektryczne, najpiękniejsze wiersze danuta wawiłow, wkręceni download peb, brzemię rzeczy utraconych…