Czy mężczyźni są światu potrzebni?

Czy mężczyźni są światu potrzebni?

Autor: Janusz Leon Wiśniewski

Hitowy autor w swojej najlepszej pisarskiej formie. Zaskakuje. rozśmiesza. demaskuje mity. czasem oburza. Jeśli więc chcesz wiedzieć:

– jakich mężczyzn wybierają kobiety?

– czego mężczyźni boją się najbardziej?

– dlaczego lubią grać w biliarda i oglądać football?

– i … czy mężczyzna jest w ogóle światu potrzebny?

tę książkę musisz mieć!

Najnowsza książka Janusza L. Wiśniewskiego to próba zbudowania pomostu pomiędzy naukową teorią i „głosem serca”. tym. co udowodnione. i tym co odczuwane. Autor demaskuje mity. podważa stereotypy. oburza. rozbawia. Porcja zaskakującej wiedzy o nas samych. Pełna intrygujących faktów. ale też osobista refleksja naukowca. Naukowca z duszą poety.

JANUSZ L. WIŚNIEWSKI

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24.9


ISBN

9788379954575: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/popiel-jablonski-witold-181163u

Cena:


ISBN

9788324050284: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/brat-albert-natalia-budzynska-32217u

Cena:


Kamienne biografie. Znane budowle świata i ich zadziwiające historie

Autor: Przemysław Słowiński

Barwne opowieści o niezwykłych budowlach. który były tłem lub sceną ważnych wydarzeń historycznych. Z racji swych walorów architektonicznych część z nich znajduje się na Liście światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. jak np. zamek Neuschwanstein w Niemczech czy Sagrada Família w Hiszpanii. Oprócz obiektów kojarzonych z rodami panującymi autor zamieścił w książce budowle związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. jak słynny brazylijski stadion Maracanã czy nowojorska Madison Square Garden. W książce znalazły się też akcenty polskie. jak chociażby krakowski Pałac pod Baranami. 

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 23


Człowiek z Wysokiego Zamku

Autor: Philip K. Dick

Powieść wyróżniona prestiżową nagrodą Hugo. najczęściej tłumaczona książka Philipa K. Dicka. którą napisał. radząc się… I-cing. Księgi Przemian!

Nieszczęścia. jakie wyrządza wojna ludności miast. granicom i państwom. opisują bataliści; zagrywkami polityków zajmują się stratedzy; zmagania wodzów analizują specjaliści od logistyki. rodzajów broni. gospodarki i szyfrów… Dicka interesowało to. co się wyprawia z duszami. Toteż odwracając w tej książce znane wszystkim losy wojny. pokazał historię jako udrękę. pułapkę. niezrozumiały spektakl wprawiający w przerażenie. wobec którego pozostajemy bezradni. Chyba że ocalejemy. że odzyskamy równowagę w wyniku kaprysu losu. Który czasem odpowiada na nasze starania. na modlitwy.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


1

:

:

Cena:


ISBN

9788373778085: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/opowiesci-buddyjskiego-mnicha-licencja-na-szczescie-ajahn-brahm-136145u

Cena:


ISBN

9788375156775: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/smak-zdrowia-agnieszka-maciag-29951u

Cena:marketing strategiczny na rynku farmaceutycznym, stanisław lem solaris pdf, masaż z elementami rehabilitacji pdf, metoda montessori w domu chomikuj, oczy ciemności dean koontz wuhan, himalaistki książka, władca lewawu pdf, king stephan, nieograniczony sukces w sprzedaży, lampiony książka, marta obuch książki, fastlane milionera książka, żywienie w sporcie anita bean, baldurs gate 2 enhanced edition solucja, perska namietnosc, spowiedź klawisza, the freddy files, aldona frączkiewicz-wronka, słownik etymologiczny języka polskiego…