Wydawnictwo Kobiece

Wydawnictwo Kobiece

Format: EPUB.MOBI

29.9

1:

Cena:


Sekretna magia. Prawdziwe zaklęcia magiczne. rytuały oraz eliksiry na miłość. szczęście. pieniądze. a także uzdrowienie ciała i umysłu

Autor: Diaz Juliet

Dzięki tej wyjątkowej publikacji. napisanej przez prawdziwą wiedźmę. odkryjesz w jaki sposób obudzić drzemiącą w Tobie magię. Poznasz niezwykle skuteczne zaklęcia. rytuały. eliksiry oraz inne magiczne praktyki. które wzmocnią Twoją energię. uzdrowią ciało i umysł. wyleczą złamane serce. przyciągną miłość. szczęście i pieniądze. Znajdziesz tu m.in. różany eliksir na złamane serce. kostkę lodu z owocem dzikiej róży na udany związek. rozmarynowy olej miłosny. praktyki na wypędzenie chorób. Odkryjesz. w jaki sposób prawidłowo wykorzystać energię kryształów. zioła. olejki eteryczne i wiele innych magicznych składników. niezbędnych do tworzenia skutecznych zaklęć i cza

29.9: https://woblink.com/ebook/mur-duchow-sarah-moss-paulina-surniak-191655u

Cena:


Biserka

Autor: Mańczyk Łukasz

Opowieść o celibacie. O zakonie tłumaczy.

Biserka Rajčić. była przez pięćdziesiąt lat notariuszem polskiej literatury. Adwokatem. gońcem. tłumaczem przysięgłym. Przerywa milczenie. po pięćdziesięciu latach w cieniu autorów. których przekłada i spraw o których pisze. Serbka. Laureatka nagrody „Transatlantyk” dla najlepszego tłumacza literatury polskiej (2009). W dorobku. liczącym przeszło 1500 pozycji bibliograficznych. ma ponad 70 książek z zakresu poezji. prozy. filozofii. teorii literatury. eseju i reportażu.

Nawiązuję kontakt z autorem do końca życia. Te przyjaźnie są specyficzne. bo rzadko się widzimy. ale często rozumiemy bez słów.

B.R.

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 15


ISBN

9788366620131: Wydawnictwo

Format

11.99: https://woblink.com/ebook/odyseja-homer-201396u

Cena:


Decyduj!

Autor: Chip Heath

Jak przerwać krąg ciągłego namyślania się nad trudną decyzją i w końcu ją podjąć? Jak podejmować decyzje zespołowe. unikając przy tym wewnętrznych tarć i gierek politycznych? Czy można nauczyć się dokonywać właściwych wyborów?

Lubimy sądzić. że podejmujemy decyzje w sposób racjonalny i logiczny. Nic bardziej błędnego! Badania naukowe z zakresu psychologii z ostatnich 40 lat dowodzą. że proces podejmowania decyzji jest ofiarą naszych emocji. nieuświadomionych przekonań i uprzedzeń. Dotyczy to zarówno decyzji podejmowanych w życiu codziennym. jak i decyzji podejmowanych w pracy.

Niestety. sama świadomość tego nie wystarczy. by rozwiązać problem. podobnie jak wiedza. że jesteśmy krótkowidzami. wcale nie pomaga nam lepiej widzieć. Pytanie brzmi więc: jak to usprawnić?

Standardowy

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


ISBN

9788324229598: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/ontologia-materializm-i-jego-granice-lagosz-marek-196087u

Cena:anna skórska, dotyk crossa fragmenty, kuchnia dla biegaczy, anna musiała, magdalena lipińska, czarny kot poe, zaproszenie jak pisać, upiorny legat, nie było już nikogo, konflikt miedzynarodowy, konwenanse co to, ewa michna, kronika długosza pdf, pdf książki za darmo, centra odpowiedzialności, bohater o tysiącu twarzy pdf, adam bartczak, barbara rybałtowska saga…