Indygo

Indygo

Autor: Michał Chmielewski

Nikt prócz Kusaka. Sadystycznego seryjnego mordercy. który je porywa i w bestialski sposób morduje. Równie wiele przyjemności jak torturowanie ofiar sprawia mu gra jaką prowadzi z lokalną społecznością i policją. Psychopata na co dzień przybiera różne maski: wzorowego obywatela. sympatycznego sąsiada. wolontariusza zaangażowanego w pomoc rodzinom ofiar. Karmi swoje ego ich cierpieniem. bezradnością i łatwowiernością. Czuje się bezkarny.

Los stawia jednak na jego drodze nietypowych przeciwników. Dwoje nastolatków połączonych tragedią i wspólnymi tajemnicami odkrywa. jaki los spotyka zaginione dzieci.

Nieprzygotowani wkraczają w świat dorosłych. Odnajdują prawdę. przyjaźni i miłość. Płacą za to wysoką cenę. Być może zbyt wysoką?

Michał Chmielewski zabiera nas ponowni

:

Cena:


:

:

Cena:


I

Autor: Mansfield Stephen

Historia nieśmiertelnego miasta.

Wielka „pożoga Meireki”. której ofiarą padło 100 000 mieszkańców. zapoczątkowana przez nastoletniego cesarza era restauracji Meiji czy zawzięte bombardowania Amerykanów podczas II wojny światowej – to tylko kilka z wydarzeń. które ukształtowały dzisiejszą stolicę Japonii.

Stephen Mansfield prowadzi czytelników przez kluczowe momenty historii Tokio. snując opowieść o mieście. które wielokrotnie musiało powstać z popiołów. Książkę zaludniają przywołane z przeszłości barwne postacie mieszkańców: aktorzy teatru kabuki. bezrobotni rōnini. kurtyzany. kupcy i samuraje. To właśnie im przyszło mierzyć się z dziesiątkami katastrof naturalnych i skutkami przemian społecznych. Autor ukazuje drogę. jaką przebyło miasto od czasów

:

Cena:


ISBN

9788381192774: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/wyprawa-gniewomira-piotr-skupnik-148977u

Cena:


TWOJA KOLEJ NA ŚMIERĆ

Autor: Peter James

Ostatnie słowa. które wypowiedziała narzeczona do Jamiego Balla. padły w trakcie przerażającej rozmowy telefonicznej. Chwilę wcześniej Logan Somerville wjechała na znienawidzony przez siebie parking podziemny pod budynkiem. w którym mieszkali. Bała się tego miejsca. Kilka sekund po tym. jak Jamie usłyszał w słuchawce krzyk ukochanej. połączenie zostało przerwane. Policja błyskawicznie przyjechała na miejsce. ale Logan już tam nie było. Samochód stał jak gdyby nigdy nic. zaparkowany na swoim miejscu. W środku leżał telefon.

Tego samego popołudnia robotnik pracujący w parku w innej części miasta wykopał zwłoki dwudziestokilkuletniej kobiety. Jak się okazało. nie żyła od 30 lat. Komisarz Roy Grace nie pomyślał nawet. że te dwa zdarzenia mogło coś łączyć. Jednak niedługo później kole

29.9: https://woblink.com/ebook/green-witch-arin-murphy-hiscock-151844u

Cena:agnieszka niezgoda meller, wisła w ogniu pdf, bednarek justyna, daj się pokochać dziewczyno, psychologia zarządzania materiały, nie myśl, charlie i fabryka czekolady tematy wypracowań, transformacja gospodarcza w polsce, sławomir suchodolski, king cmętarz zwieżąt, adam kucharski, biologia materiały do matury pdf, azja ludzie, tomasz trzciński, edyp w kolonie, mock eberhard…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin