Medytacja dzień po dniu

Medytacja dzień po dniu

Autor: Christophe André

Książka łączy w sobie urodę pięknego albumu z reprodukcjami arcydzieł malarstwa i użyteczność podręcznika. w którym autor uczy nas – w sposób poetycki i konkretny jednocześnie – jak żyć bardziej świadomie. jak być bardziej obecnym w swoim życiu.

Dzieła sztuki służą za punkt wyjścia do poruszania kolejnych zagadnień: praca z oddechem. obserwowanie swoich myśli. dostrzeganie tego. co zwyczajne lub niewidoczne. akceptacja. odpuszczanie… W świecie zdominowanym przez szybkość. w którym człowiek żyje pod presją czasu. odruchowo i nieraz bezrefleksyjnie się jej poddając. prędzej czy później zaczyna odczuwać naturalną potrzebę. by zwolnić. i zaczyna poszukiwać sposobu. by żyć w większej harmonii z sobą i światem. Medytacja uważności jest doskonałą odpowiedzią na te poszukiwania. Jest ona dla naszego umysłu tym. czym ćwiczenia fizyczne są dla naszego ciała.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99


https://woblink.com/product-publication/download/19555/epub

1:

:

Cena:moc słowa, wielki leksykon krzyżówkowicza, inwestuj we własny dług, angielski dla początkujących mp3 do pobrania za darmo, 365 dni za darmo, sekrety iluzji, krzysiu gdzie jesteś torrent, kiedy chodziłem z julką maj, harlan coben mistyfikacja, baxter stephen, tylko rosja, artur hellich, tokimeki. magia sprzątania w praktyce pdf…