100% ciebie. czyli książka o miłości. seksie i zagłuszaczach

100% ciebie. czyli książka o miłości. seksie i zagłuszaczach

Autor: Wiesław Sokoluk

100% ciebie. czyli książka o miłości. seksie i zagłuszaczach to zbiór podstawowych informacji z zakresu seksuologii. psychologii i prawa. absolutnie niezbędnych. by rozpocząć nowy etap w życiu świadomie i odpowiedzialnie. bez zbędnych obaw. za to czerpiąc z niego maksimum przyjemności.

Autorzy opisują zarówno jasną. jak i ciemną stronę seksu. obalają liczne stereotypy. pomagają poznać i zaakceptować nie tylko swoją cielesność. ale również skomplikowane uczucia. dostarczają wielu przydatnych informacji dotyczących zdrowia czy metod antykoncepcji. radzą. jak stawiać granice. by w każdej relacji czuć się pewnie i bezpiecznie.

Wokół tematu seksu krąży wiele przestarzałych mitów i fałszywych przekonań. Dzięki tej książce poznacie prawdę o seksualności. Lektura obowiązkowa nie tylko dla młodzieży.

Joanna Keszka

dziennikarka. Redaktor Naczelna portalu barbarella.pl. propagatorka kobiecej seksualności

Nareszcie w książce o seksualności dla młodych przemycono umiejętnie i z gracją tematy zdrowotne. łącznie z nowotworowymi. Młodzi mogą dowiedzieć się też o seksie niepełnosprawnych i o stomii! To wspaniale! Polecam!

prof. dr hab nauk med. Adam Dziki

chirurg i proktolog. konsultant woj. łódzkiego w dziedzinie chirurgii ogólnej. kierownik I Katedry Chirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

W końcu pojawiła się książka dla młodzieży. która ma szansę konkurować z Internetem. I może wygrać. bo naprawdę można się z niej czegoś dowiedzieć o seksie. Polecam również rodzicom!

dr Alicja Długołęcka

pedagog. edukator seksualny. autorka wielu podręczników i książek

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


ISBN

9788324057511: Wydawnictwo

Format

40.99: https://woblink.com/ebook/lech-leszek-leszek-balcerowicz-lech-walesa-katarzyna-kolenda-zaleska-148341u

Cena: Lech Wałęsa


Anestezjologia położnicza

Autor: Zdzisław Kruszyński

Książka jest przeznaczona dla lekarzy anestezjologów i ginekologów położników. Obejmuje zagadnienia związane z szeroko pojmowaną anestezjologią położniczą. takie jak: specyfika bólu porodowego i metody jego zwalczania. sposoby znieczulania kobiet do cięcia cesarskiego. a także chorobowe stany naglące u ciężarnych i położnic wymagające interwencji anestezjologa. Omówiono w niej nadciśnienie tętnicze wywołane ciążą. zespół HELLP. wstrząs krwotoczny. zatorowość płucną. choroby serca (m.in. wady wrodzone i nabyte. kardiomiopatie. zaburzenia rytmu) oraz zespół nadmiernej stymulacji jajników. Oddzielny rozdział poświęcono resuscytacji krążeniowo-oddechowej kobiet w ciąży. Znieczulenie pośrednio lub bezpośrednio może się wiązać z powikłaniami zagrażającymi życiu i zdrowiu kobi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Format

PDF: 147344

https://woblink.com/ebook/seksualnosc-polakow-na-poczatku-xxi-wieku-zbigniew-izdebski-147344u

:

Cena:rodzina w kryzysie, kawalec pediatria 2018, poradnik dyżuranta chomikuj, dagmara skalska książki, lego star wars ii the original trilogy, trzej muszkieterowie audiobook, kolejne 365 dni pdf za darmo, dobrosław kot, potęga podświadomości joseph murphy pdf, emka architekci, the untouchables jj mcavoy, przed świtem pdf, biblioteka online pdf, psie serce bułhakow pdf, czarna owieczka audiobook, savoir vivre dla dzieci, ziemia ludzi zapomnianych, jakbyś kamień jadła pdf, z klasą, na luzie. dobre maniery, zdrowy rozsądek i sztuka łamania zasad, mapa bezpieczeństwa policja…