Pójdę za tobą wszędzie

Pójdę za tobą wszędzie

Autor: Agata Przybyłek

Kaja niedługo zostanie mamą – niestety. prawdopodobnie samotną mamą. Nie ma bliskich. a na domiar złego traci pracę. Ojciec dziecka proponuje jej pomoc. lecz mieszka na drugim końcu Polski. Kaja nie ma wyboru – musi wyjechać. zostawić za sobą przeszłość i zacząć życie u boku mężczyzny. którego nie kocha. 

Luksusowy dom i brak trosk nie sprawiają. że jej życie staje się bajką. Dziewczyna czuje się bardzo samotna. Pewnego dnia poznaje w bibliotece uroczego starszego pana Kazimierza. który opowiada jej historię swojej wielkiej miłości. gdy przed laty poślubił byłą więźniarkę z obozu znajdującego się w czasach wojny nieopodal jego wsi. 

Między dwojgiem tak różnych. a jednocześnie tak podobnie samotnych ludzi rodzi się prawdziwa przyjaźń. Historia Wandy. która też m

69.99: https://woblink.com/ebook/opowiesci-belzebuba-dla-wnuka-georgij-iwanowicz-gurdzijew-201174u

Cena:


Klątwa ruin

Autor: Magdalena Wala

Wzruszająca podróż do roku 1920 i czasów walki o wolność

Aniela Wilczkówna wywodzi się z chłopskiej rodziny. ale dzięki protekcji zdobywa wykształcenie i zostaje zatrudniona w ziemiańskim dworze jako panna do towarzystwa. Poznaje tam krewnego właścicielki – porucznika Rafała Mielżyńskiego. Mimo że oficer jest nią zafascynowany. dziewczyna traktuje go z dystansem. Zdaje sobie sprawę z dzielących ich różnic społecznych. skrywa też własne tajemnice.

Pewnego dnia Aniela poznaje historię ruin pobliskiego zamku. Związana z nimi legenda opowiada o pięknej rudowłosej i wyrządzonej jej krzywdzie. Czy ma to coś wspólnego z przeszłością Anieli?

Tymczasem nadchodzi lato i zmienia się atmosfera we dworze. Wojska bolszewickie zagrażają Polsce. która niedawno odzyskała niepodległość. Wszyscy starają się wspierać walczących na froncie. Aniela wbrew rozsądkowi myśli o Rafale i martwi się o jego życie.

Wydawnictwo: Książnica

Cena: 30


Zaczytana i bestia

Autor: Ashley Poston

Kochasz porywające książki i tajemnicze biblioteki? Najpiękniejsze baśnie opowiedziane na nowo? W takim razie „Piękna i Bestia” w wersji Ashley Poston to dla ciebie absolutny „must read”!

Rosie Thorne czuje. że wszystko idzie nie tak – nie potrafi napisać eseju rekrutacyjnego na studia. nie może zapomnieć o tajemniczym cosplayerze. którego poznała na ExcelsiConie. a już najmocniej dokucza jej smutek po stracie matki. Tymczasem Vance Reigns. odkąd pamięta. jest gwiazdą Hollywood i cieszy się wszystkimi możliwymi przywilejami. do szczęścia brakuje mu tylko prywatności. Kiedy wybucha skandal. jest zmuszony ukryć się w miejscu. w którym paparazzi na pewno nie będą go szukać: w małym amerykańskim miasteczku. Snując się po przypominającym zamek domu. odkrywa ogromną bibliotekę

Wydawnictwo: Wydawnictwo WAM

Cena: 39.9


:

:

Cena:


Wydawnictwo

Saga Egmont: Format

199826

https://woblink.com/product-publication/download/199826/epub: 1

Cena:


Krzyżacy w Ziemi Świętej 1190–1291

Autor: Morton Nicholas

Polskiemu czytelnikowi Krzyżacy kojarzą się jednoznacznie jako armia z czarnymi krzyżami na białych płaszczach pokonana pod Grunwaldem w akcie dziejowej sprawiedliwości. Ta wizja zakonu krzyżackiego zdominowana jest przez agresywną ekspansję. konflikt interesów i jednoznacznie negatywną ocenę.

Tym bardziej interesująca może się więc okazać najnowsza pozycja wydawnicza dotycząca zakonu przede wszystkim w jego pierwotnej formie – nie armii środkowoeuropejskiego państwa zakonnego. ale zakonu rycerskiego służącego chrześcijaństwu w Lewancie w okresie krucjat. Autor skupia się w niej na zagadnieniach mniej znanych. czyli na genezie małego domu zakonnego. który w okresie piątej krucjaty gwałtownie się rozrósł. osiągając wpływy i znaczenie równ

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 33


ISBN

9788366553972: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/smiech-ma-po-matce-tajemnice-genow-mateusz-fafinski-carl-zimmer-192349u

Cena:


Old Shatterhand: Syn Łowcy Niedźwiedzi

Autor: Karol May

Po perypetiach w drodze. Indianin nareszcie przekazuje młodemu westmanowi niezwykle istotne wieści. Grupa. tak naprawdę. przypadkowo poznanych chłopców wyrusza na pustynię Dzikiego Zachodu. Szczęśliwie i tym razem Old Shatterhand wraz z Winnetou znajdują się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Razem z resztą bohaterów wyruszają wyrwać jeńca z niewoli Siuksów.

W niniejszej publikacji zachowano oryginalną pisownię.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


Tam. gdzie milczą róże

Autor: Paula Er

Na pierwszy rzut oka Anastazję i Jagodę różni tak wiele. że ich przyjaźń może wydawać się nierealna. Ta pierwsza to przytłoczona domową rutyną matka dwóch chłopców. ta druga – pewna siebie. zawsze uśmiechnięta kobieta sukcesu. Kiedy pewnego dnia Jagoda po prostu znika jak kamień w wodę. przyjaciółka postanawia podążyć jej śladami na drugi koniec Polski. Wkrótce odkryje. że to. co wyglądało na idealne życie. było jedynie sprawnie rozgrywanym spektaklem. a za maską z wyrysowanym szerokim uśmiechem schowana jest twarz opuchnięta od łez…

„Tam. gdzie milczą róże” to poruszająca. pełna emocji historia o sile kobiecej przyjaźni. która sprawia. że z każdego życiowego zakrętu można wyjść na prostą.

Anastazja pomyślała. że na tym popieprzonym św

:

Cena:wytrzymałość materiałów pdf, marta michalik, nie róbcie mu krzywdy, poza nią, nienasycenie pdf, historia myśli ekonomicznej, michael scott moore, tajemnicza wyspa juliusza verne a, sarah brianne nero pdf, symboliczny interakcjonizm, darknet, przedwojenna polska, scooby doo książka, mali bohaterowie barbara gawryluk, choroby wewnętrzne pdf, rozwój gospodarczy chin, drużyna tom 7, książka chłopcy z placu broni, miesoholicy, pościg elle kennedy pdf doci, matryca dna…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin