Mroczny rewers

Mroczny rewers

Autor: Piotr Ander

W deszczowy Dzień Świętego Walentego w centrum dużego miasta młody makler ginie w wypadku drogowym. Prostą z pozoru sprawę komplikuje brak świadków oraz to. że na ciele ofiary nie ma żadnych śladów. Hank Zaborski – policyjny detektyw – odkrywa zagadkowe powiązanie maklera ze sprawą seryjnego mordercy sprzed lat. który od dawna nie żyje. W toku śledztwa pojawiają się kolejne niewyjaśnione tajemnice. a fakty wydają się coraz bardziej sobie przeczyć.

„Mroczny rewers” to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia. w której – jak w życiu – niczego nie da się przewidzieć. mimo że wszystko już jest zaplanowane.

Mocny. dający do myślenia thriller.

Polecam.

TOMASZ SABLIK

Mro

Wydawnictwo: HarperKids

Cena: 9.99


Nowoczesna niewolnica

Autor: Tomasz Czarny

Co kryje w sobie zwykła. szara myszka. dla której praca w biurze to całe życie? Nie ulegaj pierwszemu wrażeniu – pod powłoką skromnej. ułożonej dziewczyny. którą pokazuje światu. Regina ma drugie oblicze. Gdy kobieta poznaje Bruna. adwokata broniącego przedstawicieli miejskiego półświatka. jej miłość zmienia się w chorą obsesję. a pożądanie – w grę o śmierć i życie. Bruno ma także swoje mroczne sekrety…

Przygotuj się na ostrą jazdę bez trzymanki. pełną wyuzdanego seksu i brutalności!

Wydawnictwo: Dom Horroru

Cena: 35


1

:

:

Cena:


Syndrom oblężonej twierdzy. Zmagania kontrwywiadu II RP. Tom IV

Autor: autor zbiorowy

Książka jest czwartym tomem z serii o dziejach kontrwywiadu II RP. Publikacja ta ukazuje problemy. jakim musiało stawić czoła nowe. odrodzone państwo polskie. A zakres tych problemów był bardzo szeroki. Część z nich miała źródła w konflikcie strategicznym oraz pretensjach granicznych państw sąsiadujących z naszym krajem. Problem narodowościowy (pamiętamy. że w tamtym czasie Polska stanowiła wielonarodowy tygiel). wroga działalność na terytorium II RP obcych służb specjalnych czy ochrona granic państwowych to wyzwania. z którymi należało sobie poradzić w pierwszej kolejności. aby następnie móc umacniać kruchą. dopiero co odrodzoną państwowość.

W niniejszej publikacji poruszono zagadnienia ważne z punktu widzenia ówczesnego państwa. Zaprezentowano również sylwetki wielkich polskich patriotów. którzy wnieśli istotny wkład w ochronę bezpieczeństwa kraju swoją codzienną. mozolną służbą.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 47


ISBN

9788366395084: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/o-czytaniu-uczyc-polskiego-w-nielatwych-czasach-barbara-kryda-202055u

Cena:


Umysł Buddy

Autor: Szlicht Patryk

Bezwarunkowe szczęście jest w zasięgu ręki. Radość i spontaniczność wyznaczają nowe standardy. Chwila obecna staje się nauczycielem. a każdy przebudzony człowiek – pokornym uczniem. Oczekiwania i pragnienia nie mają już racji bytu. Założenia i przywiązania odchodzą w niepamięć. Iluzoryczne „Ja” wreszcie się rozmywa. A otaczający nas świat znów staje się doskonały.

Przebudź się ze snu. zjednaj swoje demony i zrozum. kim naprawdę jesteś.

W krainie tu i teraz króluje wdzięczność i uważność. Każde doświadczenie zawiera w sobie piękno. Wiedza zamienia się w Mądrość. a chaos przeradza się w Miłość.

Pełna samokontrola to kwestia decyzji. Ja ją podjąłem. a Ty?

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 24.9


Szczęśliwi we dwoje

Autor: Suzann Pileggi Pawelski

Im bardziej koncentrujemy się na identyfikowaniu i doskonaleniu naszych indywidualnych i wspólnych mocnych stron. tym bardziej możemy się wspierać w stawaniu się lepszą wersją samych siebie.

Nie znaczy to. że tracimy samych siebie lub stajemy się innymi ludźmi. ale raczej wykorzystujemy swój potencjał. stając się coraz bardziej sobą – wyjątkową i wspaniałą osobą.

Przekonaj się:

Której strony dwustronnej peleryny używasz częściej? Czerwonej czy zielonej?

Czy pozytywne emocje zawsze są pozytywne?

Czy twój partner sprawia. że chcesz być lepszym człowiekiem?

Jakie są twoje siły sygnaturowe?

Od czego zależy płynność w tańcu wdzięczności?

„W tej przełomowej książce. Suzie i James Pawelski badają. jak być szczęśliwym we dwo

23: https://woblink.com/ebook/amazonski-inny-wierucka-aleksandra-201296u

Cena:zarządzanie produkcją książka, w dolinie muminków pdf, olg tokarczuk, agata majchrzak, wiedźmin solucja, eve jagger cash pdf, spencer johnson, wojna rosyjsko japońska 1905 polacy, alain de botton książki, oczko się odlepiło temu misiu, roland lazenby, listy w literaturze, proroctwa michaldy, diagnoza w resocjalizacji wysocka pdf, nowe przygody grzecznego psa, chaos pdf, beauty therapist, lagom książka, najmniejszy słoń świata, biochemia harpera wydanie 6…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin