Każdy

Każdy

Autor: Salvatore Scibona

Hamburg. Terminal nr 1. O umówionej porze kilkuletni Janis wychodzi z toalety i rozgląda się za tatą. Chłopiec nie ma przy sobie nic – żadnych dokumentów czy bagażu. jedynie zwitek amerykańskich dolarów. Obsługa lotniska próbuje zidentyfikować małego pasażera. ale Janis nie zamierza odpowiadać na pytania.

Kim jest chłopiec? Kim jest człowiek. który go zostawił? I co kryje się za tą historią?

 

Najbardziej wyczekiwana powieść 2019 roku w USA.

Intensywna. elektryzująca opowieść o każdym z nas – o marzeniach. emocjach i skrywanych pragnieniach. w mistrzowskim przekładzie Jerzego Kozłowskiego.

 

Spektakularne dzieło. „San Francisco Chronicle”

Znakomite. „The Boston Globe”

Rozdzierające serce. „The Guardian”

Doskonałe

25: https://woblink.com/ebook/ludzie-rzeczy-ludzie-o-porzadkach-spolecznych-w-ktorych-rzeczy-lacza-a-nie-dziela-waskiewicz-andrzej-204791u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/194742/epub

1: Autor

:

Cena:


Przepowiednia

Autor: Christoffer Carlsson

Pewnej listopadowej nocy w niewielkiej osadzie Marbäck zostaje zamordowana młoda kobieta. Mimo że w sprawie jest wiele niewiadomych. a podejrzany. Edvard Christensson. wszystkiemu zaprzecza. szybko zostaje osądzony i skazany. Wszystko jest znów w porządku.

Ale stare grzechy rzucają długie cienie. Zbrodnia odcisnęła piętno także na życiu innych. zwłaszcza siostrzeńca Edvarda. małego Isaka. Chłopiec dorasta w przekonaniu. że ciąży na nim klątwa. i że pewnego dnia jak jego wuj dopuści się czegoś strasznego…

Co naprawdę wydarzyło się tamtej nocy w lesie? Czy prawda wyjdzie na jaw. zanim tragedia naznaczy mieszkańców wioski już na zawsze?

Przepowiednia to smutna. piękna i osobista opowieść o życiu. a jednocześnie trzymająca w napięciu lektura. Perfekcyjnie nakreślona psychologiczna historia skutków zbrodni dla życia małej społeczności.

Christoffer Carlsson – zadebiutował w 2010 roku. autor m.in. cyklu o śledczym Leo Junkerze. nagrodzonego przez Szwedzki Instytut Kryminałów. Carlsson jest doktorem kryminologii i autorem licznych prac naukowych z tej dziedziny. wykłada na uniwersytecie w Sztokholmie. a w wolnym czasie pisze powieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99


Agent Jego Świątobliwości

Autor: Karol Kowal

„…bądźcie więc przebiegli jak węże…” 

Dominikanin Władysław Klonowiejski w czasie kasaty klasztoru po powstaniu styczniowym ucieka Rosjanom i wplątuje się w aferę szpiegowską. Trafia do tajnych służb Watykanu i tropi zdrajcę. z którym ma prywatne porachunki. ocierając się przy tym o wielką politykę drugiej połowy XIX w.

Jego sojusznikiem okaże się pewien warszawski cwaniak. wielbiciel cudzych żon i portfeli. Zamachy. intrygi i pojedynki staną się odtąd chlebem powszednim polskiego zakonnika. a targana konfliktami Europa areną walki nie tylko o niepodległość Ojczyzny. ale też o jego własną duszę.

Wydawnictwo: WarBook

Cena: 36.9prawo przedsiębiorców pdf, ebook kindle, mag bitewny, opowieści z ziemiomorza, drzazga tryczyk, stulecie winnych ałbena grabowska, immunologia książka, jenny han zawsze i na zawsze, pensjonat samotnych serc, barańczak wiersze, ekipa tijan, prawo pracy last minute, niezgodna zbuntowana wierna, demian hermann hesse pdf…