WIEDŹMIE DRZEWO

WIEDŹMIE DRZEWO

Autor: Tana French

Toby jest rozpieszczanym przez los lekkoduchem. Ma wspaniałych przyjaciół. świetną dziewczynę i pracę. którą lubi i w której doskonale się sprawdza. Jego beztroskie życie przerywa dramatyczne wydarzenie – Toby przyłapuje na gorącym uczynku włamywaczy i zostaje przez nich brutalnie pobity.

Fizyczne i psychiczne rany leczy na prowincji. w domu. w którym jako dziecko spędzał wakacje z kuzynami. Opiekując się śmiertelnie chorym wujem. Toby stopniowo dochodzi do siebie. Czuje się już naprawdę dobrze. kiedy musi się zmierzyć ze wstrząsającym odkryciem: w pniu rosnącego w ogrodzie starego wiązu zostaje znaleziony ludzki szkielet.

Badania dowodzą. że kości należą do jednego ze szkolnych kolegów Toby’ego. a śledztwo policji wkrótce koncentruje się właśnie na nim. Usiłując dowiedzieć się.

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


W polskiej dżungli

Autor: Ferdynand Antoni Ossendowski

Powieść przygodowa Antoniego Ferdynanda Ossendowskiego. której akcja rozgrywa się w okresie międzywojennym. Czworo młodych turystów rusza na Polesie. aby przeżyć wakacyjną przygodę. Ciekawi ich piękno poleskiej natury. a także dokonujący się tam postęp cywilizacyjny. Polesie zaskoczy ich jednak jako kraina dzika. pełna niebezpieczeństw i ludzi o dziwnych zwyczajach – istna polska dżungla.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Zwiadowcy 4: Bitwa o Skandię

Autor: John Flanagan

‚Czwarty tom ZWIADOWCÓW. jednej z najpoczytniejszych serii dla młodzieży na świecie. Ponad milion sprzedanych egzemplarzy i tłumaczenia na dwadzieścia języków. Wiosna miała oznaczać koniec niewolniczej doli Evalyn i Willa. Ale gdy tylko przyjaciołom udało się dać nogę z zimowych siedzib Skandian. tajemniczy jeździec porywa dziewczynę. Will. choć zahartowany i sprytny nie jest w stanie stawić czoła sześciu napastnikom… Na szczęście Halt i Horace przybywają w samą porę! Rychło okazuje się. że ci. których wzięto za przypadkowych rzezimieszków są tak naprawdę szpiegami wielkiej armii. Władca Temujai przygotowuje gigantyczną inwazję. która zagrozi nie tylko Skandii. ale również innym niezależnym królestwom. Czworo Aralueńczyków musi przekonać dumnych mieszkańców Północy o tym. że wszystkim grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Will. Evanlyn. Halt i Horace są gotowi stanąć do walki u boku Skandian i wesprzeć ich swoimi umiejętnościami i mądrością – o ile oczywiście Oberjarl wyrazi zgodę na to. by w szeregach jego wojowników znaleźli się obcy… ‚

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


ISBN

9788378399179: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/tortilla-flat-john-steinbeck-6679u

Cena:jak zapobiegać otyłości, test z lektury kłamczucha z odpowiedziami, filozofia rousseau, darmowe ebooki pełne wersje pdf, idealna dziewczyna pdf, rozwoj psychiczny dziecka 0-10, polityka innowacji, kai strittmatter, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, osteoporoza pdf, śladami neli pdf, zadania z logiki matematycznej, nauka języka polskiego dla obcokrajowców ćwiczenia pdf, gordian grzech, małgorzata strzałkowska wiersze pdf, kanoniczne, nienachalna, w pustyni iw puszczy audiobook pobierz, typy aglomeracji w polsce…