KILKA SEKUND OD ŚMIERCI

KILKA SEKUND OD ŚMIERCI

Autor: Harlan Coben

Intryga. której początki sięgają czasów Holokaustu…

Mickey. nastolatek. który niedawno zamieszkał z Myronem. powoli odnajduje swoje miejsce w nowej rzeczywistości. ale wciąż wpada w kłopoty. Tym razem zostaje zamieszany w podpalenie i morderstwo. I wpada na trop tajemniczej organizacji – Schroniska Abeony – która być może ma coś wspólnego ze śmiercią jego ojca.Będzie musiał zmobilizować wszystkie siły. by ochronić przed nadciągającym niebezpieczeństwem tych. których kocha…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 34


ISBN

9788372788856: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/sluzace-kathryn-stockett-7956u

Cena:


Taka praca nie ma sensu czyli jak zarządzać swoją energią

Autor: Tony Schwartz

Mamy do dyspozycji coraz więcej informacji i zawieramy transakcje w coraz szybszym tempie. Mamy więcej klientów do obsłużenia. więcej maili wymagających odpowiedzi. więcej telefonów. więcej zadań. więcej spotkań…

Cały czas się śpieszymy i pracujemy coraz więcej godzin. bo mamy poczucie. że inaczej nie nadążymy za wymaganiami i pozostaniemy w tyle. Wielu liderów i szefów zastanawia się. jak pomóc sobie i swoim podwładnym uzyskiwać większą efektywność. bo okazuje się. że dotychczasowe metody pracy nie są wystarczające. Nasze obecne podejście do pracy źle wpływa zarówno na nasze życie osobiste. jak i na ludzi. którymi zarządzamy. oraz na organizacje. w których pracujemy. Jak możemy to zmienić?

Zarządz

:

Cena:


ISBN

9788380835344: Wydawnictwo

Format

28: http

Cena: 29.9


Im mniej. tym więcej

Autor: Joshua Becker

Joshua Becker to mąż. ojciec i pastor. Zmienił swoje życie po przypadkowej rozmowie z sąsiadką o domowych porządkach. Odkrył. że drogą do prawdziwego szczęścia jest minimalizm w domu i w życiu. Porządkuje on nie tylko przestrzeń. ale i relacje. 

Najważniejszym minimalistą dla Beckera był Jezus. od którego autor nauczył się. że piękno minimalizmu nie polega na rezygnacji z rzeczy. ale na gruntownej zmianie myślenia.

Ta książka to antidotum na błędne koło zakupów. stres. brak czasu i nadmiar rzeczy. Dzięki niej zrozumiesz. że mniej to: więcej czasu i energii. więcej pieniędzy. więcej wolności. więcej hojności i lepszy przykład dla dzieci.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99


Korporacja kościół

Autor: Piotr Babiński

Skąd się biorą księża? Jak i przez kogo są formowani? Czego oprócz ślepego posłuszeństwa i liczenia pieniędzy można się nauczyć w seminarium? Ile kosztuje dobre proboszczostwo w bogatej parafii. ile w gorszej. biedniejszej? Ile zarabia ksiądz i na czym? Jak manipuluje wiernymi?

 

Korporacja Kościół. Wyznania księdza. książka oparta na osobistych doświadczeniach byłego księdza Piotra Babińskiego. nie pozostawia wielu złudzeń. Tej potężnej i odwiecznej korporacji . w której nie Bóg rządzi. a nienasycona żądza władzy nad ludzkością i światem. nie da się naprawić. Można się tylko wyzwolić spod jej potężnych wpływów. 

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9antonio synowie zemsty pdf doci, zwiadowcy 10 pdf, sitwa paulina świst pdf, mendel gdanski, eryk xiv waza, powieść harper lee, damien pdf pl, zakazana historia, saługa, na miarę komedia krzyżówka, rosyjska księżniczka, serce świata, piotr imiennik, dżihad butleriański, książka o rzuceniu palenia, royal królestwo ze szkła, kebabistan, devlin jennifer l. armentrout pdf, sherlock holmes kontra kuba rozpruwacz poradnik, paweł rzewuski…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin