Wiele hałasu o nic

Wiele hałasu o nic

Autor: William Shakespeare

„Wiele hałasu o nic” to historia dwójki młodych zakochanych. którzy przeżywają swoją pierwszą miłość. Tytuł odnosi się do zachowania młodych kochanków. którzy w euforii potrafią śmiać się. płakać. krzyczeć i jęczeć na zmianę. ponieważ uczucie to jest dla nich tak ważne. Dla dojrzałej i doświadczonej osoby zachowanie kochanków może być właśnie wielkim hałasem o nic. Ten utwór Szekspira jest uważany za jedną z najśmieszniejszych. a zarazem najbardziej błyskotliwą z komedii.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Zauroczenie – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Ilita prowadziła szczęśliwe życie u boku swoich rodziców. dużo podróżowali. poznawali świat. Niestety choroba przerwała ich sielankę. Podczas jednej z podróży do Afryki.matka Ility ciężko zachorowała i umarła. Ojciec pozostał sam z córką i pod wypływem jej matki chrzestnej wysłał ja do szkoły we Florencji. Ilita bardzo nie chciała tam jechać. lecz ojciec nie mógł zabierać jej w swoje podróże. Obiecał jednak. że wkrótce po nią wróci. Niestety on również umarł podczas swojej ostaniej wyprawy. Kiedy okres pobytu Ility w szkole się kończy pisze do niej list ciotka -księżna Dariington. że Ilita ma do niej przyjechać. Ilita jest pełna obaw co do swojej przyszłości. Po przybyciu na miejsce okazuje się. że ciotka nie ma zamiaru zajmować się swoją bratanicą. C

19.95: https://woblink.com/ebook/ksiazki-w-zyciu-najmlodszych-null-207511u

Cena:


Homo Biologicus

Autor: Piazza Pier-Vincenzo

Czy możemy liczyć. że naszą zmienną naturę. niekiedy przelotne albo błahe aspiracje. zachowania. czy wreszcie uduchowienie uda nam się wyjaśnić poprzez poznanie mechanizmów biologicznych?

Neurobiolog Pier Vincenzo Piazza uważa. że współczesna biologia może wyjaśniać nie tylko. jak przebiegają procesy w ciele człowieka. ale także dlaczego coś się dzieje w naszym wewnętrznym świecie.

Dlaczego szukamy wolności. ale kochamy też porządek?

Co sprawia. że uważamy się za gatunek nadrzędny na kuli ziemskiej. i czy naprawdę jesteśmy lepsi od innych zwierząt?

Dlaczego zamiast iść naprzód. chodzimy w kółko i ciągle oscylujemy między przeciwnymi wizjami rzeczywistości: demokracją lub totalitaryzmem. duchowością lub materializmem. nadmiarem lub niedostatkiem?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9stryjeńska diabli nadali, hejwowski, pinokio collodi, milton raj utracony pdf, bram stocker, o wróbelku elemelku pdf, napoleon hill myśl i bogać się, służby specjalne podwójna przykrywka, wszystkie koty mają zespół aspergera, wiosna helikonii, wzrost gospodarczy pdf, podróż 1967, podstawy pielegniarstwa, jan misiak, ku bogu audiobook, brandon sanderson droga królów pdf, pedagogika pracy pdf, test osobowości id16…