Baletmistrz – opowiadanie erotyczne

Baletmistrz – opowiadanie erotyczne

Autor: Nousville Marguerite

Dla baletnicy Ani taniec jest wszystkim. Jej ciało jest tylko instrumentem. na którym grę chce doprowadzić do perfekcji. nigdy nie traci kontroli nad sobą ani swoim ciałem. Jednak spotkanie pewnego baletmistrza z Nowego Jorku w bardzo gorący dzień. wytrąca ją z równowagi.

Nowelę wydano we współpracy ze szwedzką producentką filmową. Eriką Lust. Jej celem jest pokazanie ludzkiej natury i różnorodności w formie opowieści o namiętności. intymności. miłości i żądzy. w których codzienne historie splatają się z erotyką.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


https://woblink.com/product-publication/download/199891/epub

1:

:

Cena:


Portret – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Janni pracuje w redakcji magazynu poświęconego branży rozrywkowej. Gdy zostaje wysłana do Los Angeles w celu przygotowania prasowego portretu znanego hollywoodzkiego aktora. wie. że to wyjątkowa szansa dla jej kariery dziennikarskiej. Ale Mickey Haley to nie tylko rozchwytywany celebryta. lecz także znany playboy i bożyszcze kobiet. Przed wyjazdem Janni sporo słyszała na temat jego uwodzicielskiej natury. ale zamierza podejść do zadania całkowicie profesjonalnie. Poza tym nie kręcą jej starsi faceci… a przynajmniej tak się jej wydaje. Czy młoda. piękna dziennikarka zdoła się oprzeć urokowi jednego z najbardziej ubóstwianych mężczyzn na świecie?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:anna giza-poleszczuk, srodki kompensacyjne, spóźnieni kochankowie pdf, wyspa węży, karolina na detoksie, przepowiednie królowej saby, bilans krzywd, genetyka zadania maturalne, ksiega powtorzonego prawa, św emeryk, trzecia fala demokratyzacji, wojciech stepien, biegiem przez życie pdf, james kalat biologiczne podstawy psychologii pdf, tappi i urodzinowe ciasto, globalne problemy, huizinga jesień średniowiecza, revved samantha towle, piraci z karaibów na krańcu świata…