1

1

:

:

Cena:


Powrót do Poziomki

Autor: Katarzyna Michalak

Ewa jest wreszcie szczęśliwa: zdobyła wymarzony domek. ma śliczną córeczkę. a u jej boku stoi wspaniały mężczyzna. Mogłoby się wydawać. że jej życie to istna sielanka i tak już będzie zawsze.

Lecz ścieżki życia nie mogą być proste…

Kiedy w pracy pojawiają się poważne kłopoty. a mąż wyjeżdża w interesach na drugi koniec świata. bajkowy świat Ewy zaczyna się rozsypywać jak zamek z piasku.

Czy uda się jej ocalić wydawnictwo przed bankructwem i uratować swoje małżeństwo? Z kim wróci z dalekiej podróży? Czy będzie to jej mąż. czy ktoś inny?

Powrót do Poziomki to ciepła. zabawna powieść o ludziach. którzy potrafią stawić czoła nawet najbardziej nieprzewidzianym kłopotom. Bo wszystko można przezwyciężyć dzięki nadziei. przyjaźni i miłości! 35.9: https://woblink.com/ebook/saga-puszczy-bialowieskiej-simona-kossak-125242u

Cena:


ISBN

9788378356356: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/czas-cudow-czyli-opowiesci-pod-jemiola-carla-mori-joanna-jax-joanna-dorota-bujak-malgorzata-falkowska-diane-rose-joanna-pyplacz-patrycja-may-anna-harlukowicz-niemczynow-beata-schoenmakers-lucja-wilewska-33178u

Cena: Joanna Jax


Wehikuł czasu

Autor: Herbert George Wells

„Wehikuł czasu”. powieść science fiction Herberta George’a Wellsa. opowiada o naukowcu. któremu udało się skonstruować maszynę do przenoszenia się w czasie. Dzięki niej odbywa podróż do odległej przyszłości. Na Ziemi żyją wtedy dwie rasy – Ejolowie. mieszkający na powierzchni. oraz Morlokowie. zamieszkujący podziemia. Odkrycie skłania naukowca do refleksji nad kolejami ludzkiej ewolucji.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


:

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


169949

31.9: https://woblink.com/ebook/droga-dusz-paulina-hendel-169949u

1

:

Cena:


Bella Germania

Autor: Daniel Speck

Monachium. 2014 rok. Świat Julii wywraca się do góry nogami. gdy krok od odniesienia sukcesu nagle poznaje Vincenta. który twierdzi. że jest jej dziadkiem. Mediolan. 1954 rok. Młody Vincent jedzie z Monachium do Mediolanu. Ulega urokowi Włoch i spotyka Giuliettę. To miłość od pierwszego wejrzenia. Dziewczyna jest jednak przyrzeczona innemu. Czy tragiczna miłość sprzed lat całkowicie zmieni życie Julii?

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99matasek gramatyka, jarosław skowroński, pismo święte mobi, negocjuj woźniczka, przeminelo z wiatrem online, chwała aten, kwantowy kosmos, hotel angleterre, jerzy menkes, plath sylvia, bartłomiej sienkiewicz książka, rakija bułgarska, różewicz kartoteka pdf, teorie ekonomiczne, leszek herman latarnia umarłych, sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata, reklama jako tekst kultury…