Lodowy smok [nowa wersja ilustrowana]

Lodowy smok [nowa wersja ilustrowana]

Autor: George R.R. Martin

Niezapomniana opowieść o odwadze. miłości i poświęceniu. stworzona przez najsławniejszego pisarza fantasy na świecie i ozdobiona pięknymi rysunkami sławnego hiszpańskiego artysty Luisa Royo

Lodowy smok był przerażającą. legendarną istotą. Nikomu dotąd nie udało się oswoić takiego smoka. Tam. gdzie przeleciał. zostawiał za sobą zimne pustkowie i zamarzniętą ziemię. Ale Adara nie czuła strachu. była bowiem zimowym dzieckiem. urodzonym podczas mrozów tak srogich. że nawet najstarsi takich nie pamiętali. Adara nie przypominała sobie. kiedy po raz pierwszy ujrzała lodowego smoka. Zdawało jej się. że zawsze był obecny w jej życiu. Dostrzegała go w oddali. bawiąc się w lodowatym śniegu. gdy inne dzieci dawno już uciekły do domu przed zimnem. W czwartym roku życia dotknęła go. a w piątym po raz pierwszy poleciała na jego szerokim mroźnym grzbiecie. Potem. w siódmym roku jej życia. na spokojne gospodarstwo rolne. w którym żyła Adara. opadły ogniste smoki z północy. Tylko zimowe dziecko i lodowy smok. który je kochał. mogły ocalić świat Adary przed całkowitym zniszczeniem…

Lodowy smok jest jedyną książką dla dzieci w dorobku George’a R.R. Martina. zdobywcy wielu nagród i autora bestsellerowej sagi ‚Pieśń Lodu i Ognia’.

Lodowy smok wypełnia się magią i pięknem aksamitnie bogatej prozy Martina już od pierwszego zdania. Czytelników w każdym wieku oczaruje ta fantastyczna opowieść o bohaterach i smokach. sile rodziny i dojrzewaniu wyjątkowej dziewczyny. Absolutnie obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika fantasy”.

VOYA

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 28


Fighting Stars

Autor: H.A. Cody

Although Charles Stanfield was a wealthy man he was far from happy. Everything that money could buy was at his command. He had merely to give the order and it would be fulfilled without delay. From a worldly point of view he was an outstanding example of a prosperous man who had fought his way to the top of the ladder of success. By many he was admired for his keen business qualities; by others he was feared and hated. He was considered a hard man. and merciless in any transaction where money was the object of his pursuit. Written in 1927. „Fighting Stars” is a novel by Archdeacon Hiram Alfred Cody (1872-1948). who was a Canadian author. poet. clergyman and editor.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


:

:

Cena:


Star Carrier. Tom 8. Światłość

Autor: Ian Douglas

Nie ma już czasu…

 

Zawsze jest czas…

 

Trevor Gray stracił dowodzenie nad lotniskowcem kosmicznym „Ameryka” i nie wie. co ze sobą począć. Wiedział. że zastosowanie się do rad super-AI zwanej Konstantinem może mieć poważne konsekwencje. Nie myślał jednak. że zostanie przez to wyłączony z walki.

 

Ziemię czeka bowiem starcie ze złowieszczą obcą istotą. tak zaawansowaną technologicznie. że ludzkość ma niewielkie szanse na przetrwanie. Gray sprzeciwił się rozkazom właśnie po to. by ją zatrzymać. A teraz jest uziemiony.

 

Właśnie o to chodziło Konstantinowi.

 

Super-AI ma bowiem plan: skontaktować Graya z Paneuropejczykami i wysłać go do dalekiej gwiazdy Deneb. Tam zadaniem Trevora będzie nawiązanie kontaktu z taj

:

Cena:


Husarskie skrzydła

Autor: Paweł Wakuła

Husarskie skrzydła – 10 opowiadań z czasów Rzeczypospolitej szlacheckiej to trzecia książka z serii „Zdarzyło się w Polsce”. W pięciu tomach współcześni autorzy książek dla dzieci i młodzieży. pasjonaci historii. ukazali węzłowe punkty polskich dziejów. widziane oczami zwyczajnych ludzi: szlachciców. mieszczan i pańszczyźnianych chłopów – naszych przodków. Za ich sprawą czytelnik Husarskich Skrzydeł przeniesie się w czasy Stefana Batorego. Zygmunta III Wazy. Jana III Sobieskiego. będzie świadkiem pierwszej wolnej elekcji. bitwy pod Chocimiem i obrony Częstochowy. Dowie się o tragicznych losach Maryny Mniszchówny i Samuela Zborowskiego oraz… skąd w Europie wzięła się kawa!

Książki z tej serii dedykujemy tym. którzy cenią i lubią historię oraz tym. którzy… za nią nie przepadają! Dzięki nim przekonają się. że historia Polski jest barwna i ciekawa. pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i trzymających w napięciu. dramatycznych wydarzeń.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 22.9


ISBN

9788324233076: Wydawnictwo

Format

18: https://woblink.com/ebook/barwy-polskosci-czyli-zycie-burzliwe-tadeusza-bulharyna-gluszkowski-piotr-175813u

Cena:po drugiej stronie jeziora, krzysztof miecugow żona, podróże z herodotem audiobook, służby specjalne online, tajna wojna stalina, analiza socjologiczna, thorgal ponad krainą cieni, wierzgoń, resocjalizacja książki, dziewczyny do wynajęcia, joanna drosio-czaplińska, dziewczyny z rosji, minecraft ścieżka, biblioteka internetowa, wojciech marzec wydawnictwo, targowisko próżności, typ osobowości logik, folwark zwierzęcy pdf…