Likwidator

Likwidator

Autor: Kim Un-su

Najnowsze dzieło autora okrzykniętego „koreańskim Henningiem Mankellem” to znakomity thriller. którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu. gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację.

Za każdym morderstwem stoi anonimowy mocodawca – patron. Patroni potajemnie kierują poczynaniami najbardziej bezwzględnych zabójców w mieście. ale uchodzą za postacie z pogranicza fantazji. Kim tak naprawdę są? I co ważniejsze. do czego dążą?

Reseng jest zabójcą. Wychowany przez zrzędliwego likwidatora zwanego Starym Jenotem. dorastał w bibliotece pełniącej funkcję przestępczej centrali. Reseng nigdy nie kwestionował poleceń – dokąd ma się udać i kogo ma zabić. Nie zastanawiał się także. dlaczego jego dom jest pełen książek. których nikt nie czyta. Jednak p

:

Cena:


Dzisiaj umrzesz ty

Autor: Wallman Sue

Tego roku 15-letnia Leah i jej przyjaciele natkną się na mroczny sekret. który zmieni ich życie…

Leah. jak zawsze. okres noworoczny spędza wraz z rodziną w starym wiejskim domku. w którym świętuje Nowym Rok wraz ze swoimi kuzynkami Ivy i Poppy oraz przyjacielem Jakobem. Każdego roku znikają z oczu dorosłych i zaszywają się na strychu. gdzie bawią się w przewidywanie przyszłości. Tym razem jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem… Niewinna zabawa zamienia się w realne niebezpieczeństwo.

Przyjaciele odkrywają. że dom. w którym się znajdują. ma mroczną przeszłość. a w pobliskim ogrodzie zostaje odnalezione ciało nastolatki… Leah powoli zaczyna odkrywać. o co chodzi w tej tajemnicy. a niepokojące wydarzenia. które zaczynają się dziać. okazują się być tym. co wywróżyła sobie podcza

29.9: https://woblink.com/ebook/dziennik-singielki-malgorzata-mroczkowska-152032u

Cena:


Zaraza

Autor: Laura Thalassa

Przybyli na Ziemię – Zaraza. Wojna. Głód i Śmierć – czterej jeźdźcy pędzący na cztery strony świata na dzikich wierzchowcach. Zdolni zniszczyć całą ludzkość. Przybyli na Ziemię. by zakończyć nasz żywot.

Kiedy Zaraza pojawia się w mieście Sary Burns. pewne jest tylko jedno – wszystkich jej bliskich i znajomych czeka śmierć. No. chyba że ktoś powstrzyma przystojnego jeźdźca.

Szkoda tylko. że tym kimś okazała się Sara i nikt nie uprzedził jej. że Zarazy nie można zabić…

W tej chwili ciągle żywy i bardzo wkurzony jeździec więzi ją. pragnąc jej cierpienia. Jednak im dłużej przebywa w jej towarzystwie. tym dziwniejsze są jego uczucia do niej… a jej do niego.

Sara wciąż może uratować świat. ale żeby to zrobić. będzie musiała wiele poświęcić…

29.9: https://woblink.com/ebook/zycie-cie-kocha-lili-anna-h-niemczynow-153966u

Cena:


Tim Cook. Człowiek. który wzniósł Apple na wyższy poziom

Autor: Leander Kahney

Śmierć Steve’a Jobsa była wielkim ciosem dla jednej z najbardziej innowacyjnych firm wszech czasów. Jobs był nie tylko założycielem i legendarnym dyrektorem generalnym Apple – był również ucieleśnieniem kultowej marki. Trudno było sobie wyobrazić. że ktokolwiek mógłby go zastąpić. a już szczególnie Tim Cook.

Tymczasem za kadencji Cooka firma potroiła wartość akcji. stała się pierwszą firmą na świecie wycenianą na ponad bilion dolarów. wprowadziła na rynek Apple Watch. Obecnie Apple z nowym liderem ma się lepiej niż dobrze.

Leander Kahney. opierając się na wielu rozmowach z osobami wewnątrz Apple i z najbliższego otoczenia Cooka. opowiada inspirującą historię o tym. jak jeden człowiek zastąpił kogoś niezastąpi

39.9: https://woblink.com/ebook/krew-swietych-i-jej-tajemnice-henryk-bejda-160743u

Cena:tessa dare, instrumenty finansowe pdf, książki na telefon, zdrajcy wyklętych, magda m ciąg dalszy nastąpił, taka praca nie ma sensu, heszen psychologia stresu pdf, antyterrorysta, jak zostałem gangsterem książka, fizyka kwantowa dusza, powieść prusa krzyżówka, nauka czytania sylabami pdf, kosmita książka, moje serce w dwóch światach mobi chomikuj, katedra najświętszej marii w paryżu pdf, kategorie nagrody nobla, droga rzadziej przemierzana pdf, orwell audiobook chomikuj, księga thota, metominia…