ISBN

ISBN

9788378597728: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/zapomniani-bogowie-jaroslaw-prusinski-27395u

Cena:


Nietykalny

Autor: Marek Stelar

W Szczecinie grasuje seryjny morderca. Swoje ofiary zabija bardzo brutalnie. a na miejscu zbrodni zawsze zostawia coś charakterystycznego. Nazywa siebie „Nietykalnym”. a w listach rzuca wyzwanie policji. Były policjant Dariusz Suder żyje na odludziu i święty spokój. którego tak szukał. zaczyna mu nieco doskwierać. Bez zastanowienia przyjmuje więc od komendanta wojewódzkiego propozycję nieformalnego dołączenia do zespołu powołanego w KWP w celu złapania mordercy. Kiedy Suder zaczyna śledztwo. „Nietykalny” obiera go sobie na osobistego wroga. A gdy wszystkie tropy okazują się fałszywe. policjanci zdają sobie sprawę. że w tej sprawie nie obowiązują żadne reguły.

Szczecin jeszcze nigdy nie był tak mroczny…

Wydawnictwo: Filia

Cena: 29.9


Kruk

Autor: Piotr Górski

Na plaży w Jelitkowie znaleziono skórzany worek. przykryty warstwą podmorskich roślin i muszli. Przez rozdarcie wystawała z niego zniekształcona ludzka dłoń.

Prokurator Marta Krynicka nalega. by śledztwo poprowadził komisarz Sławomir Kruk. który rozwiązał już niejedną równie makabryczną sprawę. Wezwany z urlopu policjant rozpoczyna żmudne zbieranie dowodów i przesłuchania świadków. Jednak. wbrew jego oczekiwaniom. największym problemem okazuje się współpraca z prokuraturą. która teraz sugeruje. by nie wnikał zbyt głęboko w sprawę i zakończył dochodzenie tak szybko. jak to tylko możliwe. Kruk nigdy nie był niczyją marionetką. dlatego nadal uparcie dąży do prawdy. ale ta sprawa zaczyna go przerastać. Nadepnął na odcisk bardzo wpływowym i niebezpiecznym ludziom.

Wydawnictwo: Harper Collins

Cena:


CHŁOPIEC. KRET. LIS I KOŃ

Autor: Charlie Mackesy

„Daleka droga przed nami”. westchnął chłopiec.

„Tak. ale pomyśl. jak daleko zaszliśmy”. powiedział koń.

Profil na Instagramie. na którym Charlie Mackesy publikuje rysunki z czterema uroczymi postaciami. zdobył popularność na całym świecie. Chłopiec. kret. lis i koń przypominają nam. co naprawdę jest w życiu ważne. Rysunki zebrane w tej książce są iskierką nadziei w naszych niepewnych czasach.

Rozmowy bohaterów tej książki. ujęte w graficzną formę. w którą wkomponowany jest tekst. udostępniano w sieci tysiące razy. odtwarzano na zajęciach plastycznych w szkołach. tatuowano na ciałach. Ilustracje inspirowały rodziców i dziadków. bawiły dzieci. pocieszały smutnych i samotnych. dodawały odwagi i siły w zmaganiach z trudami życia.

Wkroczcie śmiało w świat. któ

Wydawnictwo: Znak

Cena: 11.9


Glow and shadow. Walka o marzenia

Autor: Ana Rose

‚Była jak światełko w tunelu.

Wyrywające mnie z ciemności”

Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY. gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie – poznaje JEGO. Chłopaka. na widok którego miękną jej kolana. a serce przyspiesza. ale… wie. że za związek z nim – zostałaby wyrzucona z drużyny.

Aiden to wschodząca gwiazda piłki nożnej w LA GALAXY – zna swoją wartość i skutecznie robi karierę. Przekonany jest. że to. co złe. dawno zostawił za sobą. Czy to. co było. rzeczywiście odejdzie w niepamięć. czy wywróci jego życie do góry nogami?

Przekonaj się. jak zakończy się historia dziewczyny o szlachetnym sercu i chł

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 20.9


:

:

Cena:uprawa kukurydzy krok po kroku, metodologia zarządzania projektami, sprawdzian z genetyki, życie zwierząt, wprowadzenie do ekonometrii, ginekologia i położnictwo pdf, lego indiana jones: the original adventures, naród bez historii, bp ryś książki, królica, głód martin caparros, monika karwacka, czasowniki regularne hiszpański, elżbieta duma michalak, chemia nowa era klasa 7 pdf, jakość życia pdf, jarosław sokołowski, agonistyka…