Kumulacja procesowych ról uczestników polskiego postępowania karnego

Kumulacja procesowych ról uczestników polskiego postępowania karnego

Autor: Radosław Olszewski

Kumulacja procesowych uczestników polskiego postępowania karnego to zespół zagadnień dotyczących złożonych układów procesowych. pochodnych wobec pozycji poszczególnych uczestników procesu karnego. Różnie zatem należy oceniać sytuacje. gdy pod­ miot wykonuje określone czynności w zależności od innych jego ról procesowych. które albo mogą zostać mu narzucone. albo są wynikiem wyboru przez uczestnika określonej formy udziału w postępowaniu. Te uwarunkowania. jak starano się wykazać w niniejszym opracowaniu. nie zawsze występują jednocześnie. mogą one bowiem mieć miejsce w ramach jednego procesu. ale w różnych jego stadiach i etapach. co może powodować. że nie zawsze mają one oczywisty charakter.

Wydawnictwo: Wyd

Cena:


Marketing terytorialny w ujeciu relacyjnym

Autor: Rudolf Wawrzyniec

Marketing terytorialny zyskał w ostatnich latach znaczną popularność. Nawiązuje on do klasycznego marketingu z sektora przedsiębiorstw. bazującego na teorii wymiany. jednak nie przystaje już do coraz bardziej złożonego otoczenia miast i regionów. W publikacji autor objaśnił rozwój koncepcji marketingu terytorialnego na podstawie teorii współdziałania międzyorganizacyjnego. Dokonał świadomego zawężenia tej koncepcji do procesów przyciągania mobilnych czynników wzrostu do terytorium. Wymagało to zastąpienia samorządu terytorialnego jego organizacyjnym wymiarem w postaci struktur administracji samorządowej wraz z ich kierownictwem (organizacja terytorialna). W przeciwieństwie do wielu dotychczasowych ujęć. mieszkańcy zostali zaprezentowani jako udziałowcy terytorium.

22: https://woblink.com/ebook/polityka-przestrzenna-w-polsce-cezary-brzezinski-147587u

Cena:


Niepoprawny politycznie przewodnik po islamie i krucjatach

Autor: Robert Spencer

Czy wiesz. że:
• Tolerancyjne. pokojowo nastawione wersety Koranu. które tak często się cytuje. zostały w rzeczywistości usunięte z księgi. zgodnie z islamską teologią.
• Jedyna nadrzędna zasada w islamie brzmi: „to. co jest dobre dla islamu. jest słuszne”.
• Każdy. kto obrazi lub nawet przeciwstawi się Mahometowi czy jego wiernym. zasługuje na upokorzenie i śmierć – jeśli to możliwe. przez ścięcie. Tak wynika z rozkazu Allaha. by uderzać „tych. którzy nie wierzą. (…) mieczem po szyi” (Koran 47:4).
• Dla muzułmanina rozwód to bułka z masłem. Musi tylko powiedzieć swojej żonie: „Rozwodzę się z tobą”. i gotowe – w ten sposób rozwód wchodzi w życie.
• Mahomet nie nauczał „pokoju i tolerancji”. Mahomet dowodził wojskiem i zlecał potajemne zabójstwa swoich wrogów.
• Większość współczesnych materiałów przedstawiających krucjaty całkowicie zaprzecza faktom historycznym.
• Aż 75% kobiet przebywających w więzieniach w Pakistanie w rzeczywistości odbywa karę za to. że stały się ofiarami gwałtu.
• Muzułmanie stanowią jedną czwartą populacji trzeciego co do wielkości miasta w Szwecji. Malmö.
Obowiązkowa lektura dla wszystkich. którzy chcą mieć jasność w kwestii świętych wojen.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


ISBN

9788375257076: Wydawnictwo

Format

28.8: https://woblink.com/ebook/marcin-paszkowski-poeta-okolicznosciowy-i-moralista-z-pierwszej-polowy-xvii-wieku-michal-kuran-147594u

Cena:


1

:

:

Cena:czarna owieczka audiobook, dam ci to wszystko, życie i śmierć pdf, foryś robert, wrzask rebeliantów, chirurgia pdf, till lindemann wiersze, płatki na wietrze pdf, plastusiowy, o powstawaniu gatunków pdf, farma ciał, gta vice city ukryte paczki, ekonomia międzynarodowa, pomnik cesarzowej achai tom 3, kusząca pomyłka pdf, komiksy do pobrania, piorun pdf, wacław forajter, sztuka nauczania kruszewski pdf, wesele wyspiański audiobook…