Odkupienie

Odkupienie

Autor: David Baldacci

Amos Decker powraca do Burlington w rocznicę śmierci swoich bliskich. Na cmentarzu odnajduje go Meryl Hawkins. którego aresztował przed wielu laty za zabójstwa. Mężczyzna zwolniony z więzienia ze względu na nieuleczalną chorobę twierdzi. że jest niewinny. Jeżeli mówi prawdę. to morderca cały czas jest na wolności!

Załamany Decker odkrywa brzemienne w skutki błędy. które popełnił. prowadząc swoje pierwsze śledztwo. i kwestionuje dowody. które przed laty nie budziły jego wątpliwości. Sprawa. którą uważał za zamkniętą. wciąż przynosi nowe ofiary.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


ISBN

9788378861393: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/moralnosc-myslenia-michal-heller-136

Cena: 39


Czerwony Krąg

Autor: Edgar Wallace

Detektywi ze Scotland Yardu próbują wyśledzić członków tajnego stowarzyszenia szantażystów o nazwie Czerwony Krąg. Dynamiczny rozwój akcji. żywe dialogi. umiejętność utrzymania czytelnika w napięciu oraz oddany z wielką precyzją klimat Londynu lat dwudziestych minionego wieku – to wszystko znajdziemy w tym klasycznym kryminale Edgara Wallace’a. autora wielu bardzo poczytnych powieści awanturniczo-przygodowych. sztuk teatralnych oraz scenariuszy hollywoodzkich przebojów kinowych. m.in. słynnego „King Konga”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Chaos. Nowy porządek świata

Autor: Marek Orzechowski

Po lekturze tej książki. przestaniemy wierzyć w bezpieczny świat i szczęśliwe życie naszej i przyszłej generacji.

Czy czujemy się jeszcze bezpiecznie? W pięciu regionach świata. na obrzeżach Europy. toczą się walki. każdy z konfliktów może przerodzić się w biblijną Apokalipsę. Islamski terror. chociaż nadal groźny. przestał być jedynym czynnikiem zagrożenia. znacznie groźniejsza od niego jest trwała i głęboka dekonstrukcja świata muzułmańskiego. Jeszcze nigdy od 1945 nie prowadzono tylu wojen co dziś. Dotychczasowy globalny porządek po zakończeniu Zimnej Wojny ustąpił miejsca chaosowi. Geopolityka powróciła na scenę wydarzeń i do głów władców. Doktryna „uzachodowienia” świata poniosła dotkliwą porażkę. USA utraciły przywództwo świata. Europę destabilizują kr

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 35.9


:

:

Cena:proba sil, piaget książki, 42 dni nadziei, anatomia gołąb pdf, auschwitz krematorium, audiobook erotyczny, kawalec pediatria pdf, putin człowiek bez twarzy, prowadź swój pług przez kości umarłych pdf, żulczyk świątynia, niewola tatarska, poziomy swiadomosci, czasy w języku francuskim, język chorwacki dla początkujących pdf, ibuk libra wsb…