ISBN

ISBN

9788327725219: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/jezus-i-zydowskie-korzenie-eucharystii-pitre-brant-186091u

Cena:


Opowieść wigilijna

Autor: Karol Dickens

Opowieść wigilijna ” to bez wątpienia najsłynniejsze opowiadanie o Wigilii. która okazało się niespodziewanym sukcesem Karola Dickensa.

Ebenezer Scrooge. skąpiec i okropny człowiek. zainteresowany jedynie pomnażaniem i tak już ogromnego majątku. nie lubi Wigilii. Tymczasem w noc wigilijną odwiedza Scrooge’a duch jego wspólnika. cierpiącego za popełnione za życia grzechy. Chce go przestrzec przed podobnym losem. Początkowo nieufny. Ebenezer zmienia zdanie pod wpływem wizyt kolejnych duchów: Ducha Dawnych Świąt Bożego Narodzenia. Ducha Obecnych Świąt i Ducha Świąt przyszłych. Pokazują one bohaterowi sceny z jego życia przeszłego. teraźniejszego i przyszłego. Przerażony wizją samotnej śmierci Scrooge pojmuje beznadziejność takiego trybu życia i nastawienia do innych ludzi. Staje się z powrotem szczodrym. serdecznym człowiekiem. jakim był za młodu.

Wydanie zawiera oryginalne – kolorowe i czarno-białe – ilustracje autorstwa Johna Leecha z pierwszego wydania książki z 1843 roku.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 9.21


ISBN

9788364278563: Wydawnictwo

Format

24.2: https://woblink.com/ebook/akupunktura-praktyczny-przewodnik-po-chinskiej-sztuce-medycznej-tsolmonpurev-badarchin-khandaa-galsan-136864u

Cena: Khandaa Galsanobserwuję cię, sztuka życia według stoików pdf, masa o procesie polskiej mafii pdf, inne swiaty, kawiarnia egzystencjalistów, teraz albo nigdy książka, brewiarz ebook, czy wielki wybuch byl glosny, andrzej horban, socjologia giddens pdf, 365 dni blanka lipińska pdf docer, ostatni dzień skazańca, aleksandra szymczyk, polowanie na czerwony październik książka, kuchnia koreańska książka, aleksandra lemańska, ketogeniczna biblia, pies bruno…