https://woblink.com/product-publication/download/177731/epub

https://woblink.com/product-publication/download/177731/epub

1:

:

Cena:


Siła mediacji w konfliktach o dziecko

Autor: Robert Grzelakowski

Niniejsza publikacja ma na celu szerokie upublicznienie skali i znaczenia problemu konfliktu rodziców o dziecko dla jednostki i rodziny a w konsekwencji dla społeczeństwa oraz podjęcie próby nakłonienia skonfliktowanych rodziców do łagodzenia konfliktów o dziecko przy pomocy mediacji. zamiast ich sądowej eskalacji.

Autor publikacji starał się wczuć w rolę dziecka zaangażowanego w konflikty pomiędzy rodzicami i dołożył starań. aby dochować proporcji w przedstawianiu rzeczywistych przyczyn konfliktów rodziców o dzieci. Skutkiem konfliktu rodziców o dzieci jest coraz więcej dzieci „bez” ojców. Dlatego autor postawił sobie także za cel zbadanie. jakim wyzwaniem dla mediacji rodzinnych jest ograniczenie liczby dzieci „bez” ojców. którym odebrano dzieci wbrew ich woli.

34.99: https://woblink.com/ebook/podroznik-fotograficzny-jacek-bonecki-177846u

Cena:


ISBN

9788324264292: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/medialne-fenomeny-i-paradoksy-jacek-dabala-177838u

Cena:


Z rozmyślań próżniaka. Kurs języka angielskiego dla myślicieli

Autor: Jerome Klapka Jerome

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Z rozmyślań próżniaka” J.K.Jerome (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 35


Gdybyś mnie teraz zobaczył

Autor: Cecelia Ahern

W życiu Elizabeth Egan wszystko ma swoje miejsce. począwszy od filiżanek do kawy w jej nieskazitelnej kuchni do próbek materiałów i słoików z farbami w jej firmie zajmującej się wystrojem wnętrz. Porządek i precyzja pozwalają jej trzymać życie pod kontrolą i chronić serce przed bólem i krzywdą. która spotkała ją w przeszłości.

Jedynym zmartwieniem Elizabeth jest jej siostra. Saoirse – zostawia po sobie bałagan. który Elizabeth musi potem sprzątać. Musi również zaopiekować się sześcioletnim synem Saoirse – Lukem.

Pewnego dnia jednak w życiu Elizabeth i jej siostrzeńca pojawia się tajemniczy przybysz. Ivan jest beztroski. spontaniczny i zawsze szuka przygód – innymi słowy stanowi zupełne przeciwieństwo Elizabeth. W krótkim czasie zaraża ją swoją radością życ

34.9: https://woblink.com/ebook/prokurator-alicja-horn-tadeusz-dolega-mostowicz-178121u

Cena:


Island Nights’ Entertainments

Autor: Robert Louis Stevenson

The famous novel by Robert Louis Stevenson tells about the exciting and dangerous adventures of young Jim and his older comrades who set off in search of a pirate treasure. Jim had to face such serious tests that an adult could not stand. But the courage. nobility. honesty and kindness of this wonderful boy helped him cope with all the difficulties!

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Świąteczny sekret

Autor: Krystyna Mirek

Czy można oszukać przeznaczenie? Czy rodowa skaza może ujawnić się w czasie najpiękniejszych świąt w roku? W rodzinie Zosi wszystkie kobiety zakochiwały się w jednym typie mężczyzn. Przystojnym brunecie o pustym sercu. czarującym lecz niezdolnym do odwzajemnienia miłości. Uroczym. ale nieodpowiedzialnym. Taki był jej dziadek i ojciec. a także mąż starszej siostry. Zosia nie chce powtórzyć ich losu. Jest ostrożna. czujna. bystra. Nie szuka miłości. Jednak przystojny brunet w najgorszym typie pojawi się na jej drodze sam. jakby ciągnięty niewidzialną nicią przeznaczenia. Prosto ku zgubie. Czy los można odwrócić? Czy Zosi uda się uchronić przed powtórzeniem błędów mamy? Wydaje się to łatwym zadaniem. dopóki ten wyjątkowy mężczyzna nie spojrzy jej w oczy tuż przed wigilijnym wieczorem.

34.9: https://woblink.com/ebook/7-dni-w-siodmym-niebie-auler-zaneta-178126u

Cena:dzazga, systemy uczące się, wielki człowiek do małych interesów, miasto młodych wilków pdf, władcy polski książka, zabójstwo rogera, zimbardo gdzie ci mężczyźni, jojo moyes moje serce w dwóch światach pdf chomikuj, wędrówka dusz newton, sekret tatiany, kapelusz za 100 tysięcy audiobook, skogluft, braci karamazow, elementarz czytanie metodą sylabową, paweł liberski, phillip roth…