ISBN

ISBN

9788362795840: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/lekcje-kwitnienia-katarzyna-pochmara-balcer-144004u

Cena:


37

https://woblink.com/ebook/japonia-utracona-alex-kerr-145567u: https://woblink.com/product-publication/download/145567/epub

:

Cena:


PIT. CIT. Ryczałt 2019 Podatki cz.1

Autor: praca zbiorowa

Publikacja ta zawiera:

 ujednolicone teksty ustaw: o podatku dochodowym od osób fizycznych. o podatku dochodowym od osób prawnych oraz o zryczałtowanym podatku dochodowym.

 wybrane rozporządzenia wykonawcze.

 komentarz do zmian w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych. w ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych oraz w ustawie o zryczałtowanym podatku dochodowym – w formie przewodnika po zmianach.

Przewodnik omawia poszczególne zmiany przepisów w układzie tematycznym. Dzięki temu łatwo można dowiedzieć się. na czym polega zmiana. dlaczego została wprowadzona i czemu ma służyć.

Od 1 stycznia 2019 r. zaczną obowiązywać liczne. rewolucyjne zmiany w przepisach dotyczących podatków dochodowych.

9.9: https://woblink.com/ebook/nowe-zasady-opodatkowania-bonow-po-zmianach-od-1-stycznia-2019-r-tomasz-krywan-146295u

Cena:jakub małecki nikt nie idzie, biblioteki internetowe, historia medycyny brzeziński pdf, robert greene sztuka uwodzenia pdf, muhammad ali książka, starożytny egipt książki, złota mucha, pamiętnik znaleziony w wannie, słownik związków frazeologicznych pwn, bezlitosna siła mars, stolarstwo książka, buł ezasoby, 41 dni nadziei opinie, włam się do mózgu pdf download, joanna jax zanim nadejdzie jutro, władysław reymont książki, zbigniew białas tal, samouczek angielski, balladyna tematy rozprawek…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin