Krótka historia ekonomii

Krótka historia ekonomii

Autor: Niall Kishtainy

Skąd bierze się bieda? Czy kryzysów ekonomicznych naprawdę nie da się uniknąć? Czy interwencje państwowe w gospodarce są przekleństwem czy też koniecznością? Odpowiedź na te podstawowe pytania powinna zainteresować każdego. jednak zniechęcać może nieprzyjazny żargon ekonomiczny. Właśnie dlatego ta jasna. zrozumiała i wciągająca książka okazuje się idealnym rozwiązaniem dla młodych czytelników dopiero poznających ekonomię oraz ludzi. którzy chcą lepiej zrozumieć historię gospodarczą oraz rządzące nią idee począwszy od starożytności. a na czasach współczesnych skończywszy. 

Historyk gospodarczy Niall Kishtainy w krótkich rozdziałach ułożonych w porządku chronologicznym opisuje najważniejsze prądy i wydarzenia. Przy okazji przedstawia myślicieli takich jak Adam Smith. K

17.94: https://woblink.com/ebook/nieodnaleziona-remigiusz-mroz-33651u

Cena:


ISBN

9788381782456: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/nero-sarah-brianne-177200u

Cena:


Wydawnictwo

Otwarte: Format

28908

https://woblink.com/product-publication/download/28908/epub: 1

Cena:


ISBN

9788324030897: Wydawnictwo

Format

25.79: https://woblink.com/ebook/skrwawione-ziemie-timothy-snyder-35070u

Cena:


ISBN

9788373923911: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/tango-slawomir-mrozek-3956u

Cena: 15.35


Zadra

Autor: Robert Małecki

Są kości i ślady. które rzucają nowe światło na tajemnicze zaginięcie pary studentów. Jednak zmowa milczenia trwa od lat.

Kiedy w podchełmżyńskim Grodnie opadają wieczorne mgły. komisarz Bernard Gross bada sprawę odnalezionych w pobliskim lesie kości. Nowe tropy zaprowadzą go do sprawy zagadkowego zaginięcia pary studentów sprzed szesnastu laty.

Im głębiej i dokładniej Gross będzie szukał. z tym większym trudem przyjdzie mu przedzierać się przez gąszcz traumatycznych wspomnień skłóconych ze sobą członków rodzin dwojga zaginionych. Prawda o tamtych zdarzeniach okaże się wstrząsająca.

Zadra to mroczna opowieść o niszczącej sile miłości. ale też o śmierci. która przedwcześnie zabierając bliskich. strąca w otchłań samotności. 

Wydawnictwo: Czwarta

Cena:anna potyra, sól ziemi wittlin, psychozabawy, patrz mi w oczy, ryszard kantor, tradycje chin, co zdarzyło się w lake falls, cudowna podróż pdf, wypożyczalnia książek, freedisc.pl jak pobierać, nikołaj nikulin, demian hermann hesse pdf, upojenie kristen proby chomikuj, joanna jax zanim nadejdzie jutro, dieta w chorobie hashimoto lewandowska, milosc w czasach zarazy, czterogodzinne ciało, niepokorna królowa meghan march, modlitwa za owena, maria kruger, pozegnanie jesieni…