Jak przestałem kochać design

Jak przestałem kochać design

Autor: Marcin Wicha

Zmarnowałem dzieciństwo i młodość. Nie słuchałem Stonesów ani Depeche Mode. Moimi rockmanami byli graficy. Do domu architekta. Piotra Wichy. nie mają wstępu kapcie. pufy ani meblościanki. Po podłodze stukają drewniaki. zdobyte cudem odrzuty z eksportu. Plakaty Świerzego. klocki Lego. deska kreślarska ojca i rubryka „Wybraliśmy dla Ciebie” w piśmie „Ty i Ja” to pilnie strzeżone przyczółki w wojnie z peerelowską brzydotą. Potem syn architekta zostaje projektantem. W kraju zmienia się system. Wróg jednak pozostaje ten sam. jest tylko bardziej krzykliwy. „Nasze logoski są za małe!” – denerwują się klienci. W mediach emocje wypierają fakty. a rozmowy o kolorach wciąż przyprawiają grafików o zawał serca… „Zakochaj się w designie” – zachęcają ekrany w warszawskich tra

29.9: https://woblink.com/ebook/krew-swietego-sebastien-de-castell-grzegorz-piatkowski-145850u

Cena:


Zniszcz mnie

Autor: Anna Langner

On i ona.

Pogubiony imprezowicz i zbuntowana outsiderka.

Nie spodziewają się siły rażenia gorącego uczucia. które ich połączy.

Barry uchodzi za prawdziwą duszę towarzystwa. ale to tylko pozory. Tak naprawdę czuje się samotny i ma wiele kompleksów. które ukrywa pod tatuażami. piercingiem i ekscentryczną fryzurą. Nie jeździ motocyklem i nie zalicza panienek jak jego kumple.

Pewnego dnia zauważa tajemniczą nieznajomą. która na jego widok w panice ucieka i gubi swój szkicownik. Barry odkrywa. że dziewczyna ma wielki talent i ze zdziwieniem zauważa. że… każdy rysunek przedstawia jego.

Amy. którą wszyscy mają za dziwoląga. chce odzyskać swoją własność. Ma jednak pewien plan. w którym to właśnie Barry może jej pomóc.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena:


ISBN

9788366436350: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/bez-konca-uwiklani-tom-6-laurelin-paige-163623u

Cena:


The Foxhole Court

Autor: Nora Sakavic

Neil Josten jest zapalonym graczem Exy. który podpisał kontrakt z drużyną Uniwersytetu Stanowego Palmetto. Niezbyt wysoki. ale szybki. posiada ogromny potencjał – jednak… jest też uciekinierem oraz synem groźnego przestępcy znanego pod pseudonimem Rzeźnik. 

Podpisanie kontraktu z drużyną uniwersytecką Lisów wydaje się więc ostatnią rzeczą. jaką chłopak taki jak Neil powinien robić. Drużyna jest bowiem znana szerszej publiczności; zdjęcia. na których znajdzie się jego wizerunek. mogłyby ściągnąć na niego niepotrzebną uwagę. Kłamstwa pozwolą mu zachowywać pozory jedynie tak długo. dopóki ktoś nie pozna jego prawdziwej tożsamości. Jeśli prawda wyjdzie na jaw. będzie martwy. 

Ale Neil nie jest jedyną osobą w drużynie. która coś ukrywa. Jeden z nowych zawodników Lisów. to ktoś z jego p

1:

Cena:


ISBN

9788381031400: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/niewidzialny-w-sieci-kevin-mitnick-31537u

Cena:jojo moyes moje serce w dwóch światach chomikuj, prawo ochrony zdrowia, wysoko w trawie, pola roxa osaczona pdf, nikodem pałasz, 5 lat kacetu pdf, maya blake, liczby i działania sprawdzian 1 gimnazjum pdf, silniki pojazdów samochodowych piotr zając, oskarżenie mróz pdf, pacjentka michaelides, najlepszy kryminał, na wieki wieków amant, king pdf, kazania pogrzebowe, małżeńska gra, świat jako wola i wyobrażenie, nowożytność historia, coben w głębi lasu książka, klaun bez rekwizytów, iwona blecharczyk miss, anna bartczak…