ISBN

ISBN

9788376868288: Wydawnictwo

Format

29: https://woblink.com/ebook/trylogia-mocy-i-szalu-2-szal-anna-lewicka-154363u

Cena:


Odzyskać honor

Autor: Sarah Mallory

Przed laty Wolf Arrandale został oskarżony o zamordowanie byłej żony i kradzież jej rodowych klejnotów. Ojciec Wolfa uwierzył w winę syna i zmusił go do wyjazdu z Anglii. Od tamtej pory Wolf prowadził życie włóczęgi. Kiedy jednak dowiedział się. że ma córkę. postanowił wrócić. aby udowodnić. że jest niewinny. i oczyścić swoje imię.

Po dotarciu do Arrandale Wolf odwiedza wikarego. pana Duncombe’a. który uwierzył w jego niewinność i obiecał pomoc. Córka wikarego. panna Grace. zaniepokojona tajemniczym gościem. postanawia śledzić każdy jego krok…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99


ISBN

9788324070978: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/otherhood-william-sutcliffe-160664u

Cena:


Oficerowie i konie

Autor: Piotr Jaźwiński

Słynne szarże. bitwy. pojedynki. a nawet szum husarskich skrzydeł nie miałyby miejsca. gdyby nie koński grzbiet. z którego można było tego dokonać. A że kawalerzysta. pomimo bujnego życia. najpierw był żołnierze. to partnera do wojaczki dobierał starannie. dbał o niego. szanował i kochał. bo jak powiedział gen. Stefan Dembiński: „Bez konia bowiem trudno żyć. a nawet umierać”.

Z książki czytelnik dowie się skąd brały się konie w wojsku. jak się je szkoliło. jak rodziła się przyjaźń między kawalerzystą a jego towarzyszem broni. jak karano za brak szacunku do… wierzchowca oraz jak rodziły się konie legendy i legendy o koniach. czyli o Kasztance. Brygadzie. Farysie. Krechowiaku. Gromie i ich słynnych towarzyszach Piłsudskim. Śmigłym-Rydzu. Mościckim. Podhorskim i innych.

Ten

0: https://woblink.com/ebook/angielski-kreatywne-cwiczenia-barbara-celinska-160696u

Cena:


W złotej klatce

Autor: Rhys Bowen

Irlandzka imigrantka Molly Muprhy i jej nowojorskie biuro detektywistyczne padają ofiarą zarówno szalejącej epidemii grypy. jak i represji za udział w proteście ruchu sufrażystek. a sama rezolutna pani detektyw ląduje w areszcie. Jej narzeczony. kapitan policji Daniel Sullivan. zaangażowany w śledztwo w sprawie chińskich przemytników opium. ledwie znajduje czas by wpłacić za nią kaucję i wydobyć ją z więzienia.

Jedyną zaletą tego zgiełkliwego i przykrego popołudnia stają się nowe znajomości Molly wśród sufrażystek Vassara. które przynoszą również całkiem wymierne korzyści w postaci kilku nowych zleceń.

Emily Boswell jest przekonana. że jej skąpy wuj pozbawił ją spadku i prosi Molly o pomoc w odkryciu prawdy o życiu i śmierci swoich rodziców. Z kolei współlokatorka Emily. Fanny Poindexter. poszukuje dowodów na niewierność swojego męża. by móc przejąć cały jego majątek. Pozornie błaha sprawa nabiera jednak nowego wyrazu. gdy Fanny umiera. a jej mąż twierdzi. że była po prostu kolejną ofiarą epidemii. Zmysł detektywa podpowiada jednak Molly. że ta sprawa ma jeszcze drugie dno.

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena: 21maria kalinowska, zbigniew wodecki książka, sodoma hipokryzja i władza w watykanie pdf, o psach, opowiadania 18, posmysz zofia, zakulisowe umowy które zmieniły świat, bez strachu, zła macocha, oto jest kasia tekst, konstytucja wolności hayek pdf, powieść anny fryczkowskiej, ojcowie socjologii, dominika słowik, władysław rejmont…