Przemiany współczesnego uniwersytetu od idei von Humboldta do modelu uczelni przedsiębiorczej

Przemiany współczesnego uniwersytetu od idei von Humboldta do modelu uczelni przedsiębiorczej

Autor: Kamila Biały

Książka ta jest wynikiem badań prowadzonych przez autorkę nad przemianami w obrębie dyskursu na temat kształtu i roli współczesnego uniwersytetu oraz procesu kształcenia na poziomie akademickim. związanymi z próbami pogodzenia tradycyjnego modelu uniwersytetu opartego na ideach von Humboldta z zasadami leżącymi u podstaw idei uczelni przedsiębiorczej działającej w warunkach rynkowych.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 15.6


Mity polityczne i stereotypy w pamięci zbiorowej społeczeństwa

Autor:

Prezentowany zbiór rozważań traktujących o pamięci zbiorowej. jej mityzacjach jest kontynuacją poszukiwań inspirowanych od wielu już lat. a prowadzonych aktualnie przez Katedrę Teorii Polityki i Myśli Politycznej Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych UŁ. Formuła tej monografii odbiega dość wyraźnie od uprzednich publikacji. w których dokonywano przede wszystkim prób kategoryzacji mitów i wyobrażeń zbiorowych w celu tworzenia ram porozumienia w kwestii sposobu ujęcia i wyjaśniania tych niezwykle istotnych. a pomijanych w pracach politologów i historyków. problemów dotyczących szeroko pojmowanej polityki pamięci zbiorowej oraz tożsamości kulturowej. Z kontrowersyjnymi przejawami. dotyczącymi tych kwestii spotykamy się niemal codziennie. Ramy

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 26.25


ISBN

9788379698035: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/zachowania-organizacyjne-null-207514u

Cena:


Od morza do morza

Autor: Rudyard Kipling

“Od morza do morza” to powieść Rudyarda Kiplinga. angielskiego prozaika i poety. laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

“Po siedmiu latach przeznaczenie. które nami wszystkimi rządzi. zwróciło się do mnie i rzekło:

 — Nie potrzebujesz pracować. Wolno ci bawić się. Zdejmuję ci z karku jarzmo na cały długi rok. Co uczynisz z wolnością. którą cię obdarzam?

 Zacząłem rozmyślać.”

Fragment książki – “Od morza do morza”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 18.49


Rachunkowość zarządcza

Autor: Irena Sobańska

Jubileusz 45 lecia pracy naukowej prof. dr hab. Ireny Sobańskiej jest wyjątkowy. Działalność akademicka Jubilatki zasługuje na uznanie w wielu różnych wymiarach – teoretycznym i praktycznym. naukowym i dydaktycznym. krajowym i zagranicznym._x000D_ W książce zaprezentowano zarówno najnowsze. jak i już wcześniej wydane artykuły prof. Sobańskiej. Zamieszczono też syntetyczne ujęcie dokonań naukowych Jubilatki wraz z kompletnym wykazem publikacji Jej autorstwa.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 19.95


1:

:

Cena:miedzynarodowy trybunał karny, barbara skoczyńska, drań michalak, bernard minier siostry, więzień labiryntu rozkaz zagłady, strupki, dean koontz oczy ciemności wuhan, zemsta aleksander fredro, więcej niż pocałunek pdf, czelakowska metodyka edukacji polonistycznej, algorytmy programowanie, kamienie na szaniec cena, bez znieczulenia książka, metro 2033 pdf, trupia farma nowe śledztwa pdf, dendrologia seneta, leszek bugajski, wege siła, kamienie na szaniec streszczenie polski na 5, chyłka tom 4, leasing pdf, anna stępień sporek…