Podróż do Lhasy

Podróż do Lhasy

Autor: David-Néel Alexandra

Jest rok 1924. Po ośmiu miesiącach wyczerpującej wędrówki. pokonując głód. mróz. własne słabości i czyhające na drodze pułapki. ukrywając się pod przebraniem tybetańskiej pątniczki. Alexandra David-Néel jako pierwsza Europejka dociera do Lhasy – niedostępnej wówczas dla obcokrajowców stolicy Tybetu.

Jej jedynym towarzyszem jest Jongden – młody tybetański mnich. cały ekwipunek mieści się w dźwiganym na plecak tobołku. a za oręż służy pomysłowość i niezłomny hart ducha. Wkraczając do Lhasy. ta na pozór krucha francuska orientalistka odnosi zwycięstwo nad granicami ustanowionymi przez ludzi i realizuje marzenie. podyktowane nie próżnością. ale miłością do tego kraju. ludzi. obyczajów. filozofii i religii.

W dzienniku z tej niezwykłej podróży Alexand

:

Cena: 31


Diamentowa gwiazda – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Lina Cressingotn jest córką hrabiego. który popada łatwo w nałogi. pije oraz jest oddany hazardowi. W swoich licznych grach przy karcianym stole towarzyszy mu jego przyjaciel. podstarzały sir Hector. Wplątuje hrabiego w liczne tarapaty finansowe. a za ich zadośćuczynienie chce poślubić piękną córkę hrabiego Linę. Ojciec długo broni się przed tym pomysłem. ale popadając w coraz większe tarapaty finansowe. ostatecznie godzi się na oddanie ręki córki w zamian za oczyszczenie się z długów. Lina jest przerażona tym pomysłem i postanawia uciec. aby uniknąć smutnego o losu u boku Hectora. Udaje się do Francji.a by tam podjąć pracę guwernantki. Niestety nie ma dla niej żadnej posady. ale zaproponowano jej pracę pokojówki u lady Kitty. Ta właśnie została oszukana pr

2.99: https://woblink.com/ebook/stephanie-voyeur-bez-zadnych-zahamowan-opowiadanie-erotyczne-dumaitre-fabien-203463u

Cena:


1

:

:

Cena:


Magia szacunku do siebie.

Autor: OSHO

Jeśli ponownie się przyjrzysz i wejdziesz głęboko w swoją egzystencję. odnajdziesz moment. w którym zacząłeś zatracać swoje ja na korzyść budowania ego. Ten moment wszystko rozjaśni. bo kiedy dostrzeżesz. czym jest ego. cała wcześniejsza gra się skończy.

~ OSHO

Dlaczego warto dowiedzieć się. co oznacza „bycie sobą”? Jak nauczyć się szacunku do siebie samego?

Osho wyjaśnia. jak wiele codziennych doświadczeń kształtowanych jest przez społeczne i religijne uwarunkowania. Przez to odciągani jesteśmy od wyjątkowej natury. z jaką przyszliśmy na świat. Nasze unikalne ja zostaje zmienione w fałszywe ja. czyli ego. które zyskuje kontrolę nad naszymi doświadczeniami. kreatywnością i wyobrażaniami.

Dowiedz się. kim jesteś. aby wzmocnić swój szacunek do samego siebie.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 34.99meritum prawo rodzinne, jan kubań, pustostany, kongo opowieść o zrujnowanym kraju, scenariusze filmowe, nie spij, ksiązki online, serce gangstera freedisc, freud wstęp do psycho pdf, pielęgniarstwo hematologiczne pdf, cień i kość mag, jerzy pilch książki, trevor noah nielegalny, barbara skoczyńska, spartakus książka, metro 2034 audiobook peb…