Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen. który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie

Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen. który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie

Autor: Fumitake Koga

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością książka Odwaga bycia nielubianym. która rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy. pokazuje. jak stać się człowiekiem. jakim naprawdę chcesz być. Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera – obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii – książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje. że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości. zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala. daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie.

Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna. ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników odkrywając jak żyć swoim własnym. zgodnym z samym sobą życiem.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


ISBN

9788380874565: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/rosnac-w-sile-rozpoznanie-zmagania-rewolucja-brene-brown-22477u

Cena:


ISBN

9788379853557: Wydawnictwo

Format

32.5: https://woblink.com/ebook/spisek-trylogia-rzymska-ii-robert-harris-magdalena-slysz-24889u

Cena:


Latarnik

Autor: Henryk Sienkiewicz

Latarnik – nowela Henryka Sienkiewicza. która po raz pierwszy ukazała się w ‚Niwie’ w 1881. Uchodzi za jedną z najlepszych polskich nowel. Przedstawia historię Skawińskiego. polskiego emigranta politycznego. który obsługiwał latarnię morską położoną na wyspie.

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 2.9


(Nie) miłość

Autor: Natasza Socha

Cecylia i Wiktor marzą o rozwodzie. choć jeszcze żadne z nich nie powiedziało tego na głos. Ona chce wolności. on spotyka się ze swoją studentką. Wszystko zmienia się w dniu. w którym Cecylia ma wypadek samochodowy i na jakiś czas zostaje unieruchomiona. Poruszając się na wózku chce czy nie – jest skazana na pomoc męża. On również uważa. że jego obowiązkiem jest zaopiekowanie się żoną w tym czasie. Każde z nich chce się pozbyć tego drugiego. ale póki co muszą znowu udawać rodzinę. Ta historia pokazuje. jak człowiek bez miłości szybko gaśnie. Jak chowa się w sobie. znika. traci chęć do życia. Czym tak naprawdę jest „niemiłość”? Końcem wszystkiego? Czy raczej początkiem?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 27.9


ISBN

9788380834811: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-z-daleka-magdalena-knedler-27769u

Cena:jacek komuda jaksa, islam podstawowe informacje, wiesław myśliwski powieści, freud malarz, prosze slonia, kino gatunków, bruce fife, wojciech federczyk, paweł reszka książki, koronka wyzwolenia pdf, fallout 4 śmierć mózgu, błahy incydent, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, karol paciorek żona…