Pocałunki w Paryżu

Pocałunki w Paryżu

Autor: Catherine Rider

Ten przedświąteczny weekend w Paryżu miał wyglądać zupełnie inaczej! Serena miała spędzić go z mamą i siostrą. wędrując śladami swoich rodziców. którzy dwadzieścia pięć lat temu wybrali się do tego miasta w podróż poślubną i przeżyli w nim magiczne chwile. Wszystko jednak potoczyło się nie tak jak trzeba i nagle dziewczyna znalazła się w wielkiej metropolii bez rodziny. za to z nieznajomym chłopakiem. Jean-Lukiem. który od razu zaczął działać jej na nerwy… Okazuje się jednak. że Serena i Jean-Luc są sobie nawzajem potrzebni. Wyruszają więc razem na ulice tętniącego przedświątecznym gwarem Paryża. Czy pośród sprzeczek narodzi się między nimi coś więcej? Czy zimna grudniowa noc rozgrzeje ich serca?

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


Sekret wyspy

Autor: Dorota Milli

Uparta i zadziorna Wiktoria Popławska pragnie spokojnie prowadzić swoją restaurację „Kotwica” i cieszyć powrotem ukochanych sióstr do Dziwnowa. Niestety dawne tajemnice. złe decyzje i przystojny policjant – Edwin Gajda. który zadaje wiele pytań. nieustannie burzą jej spokój.

Lilianna i Alwina próbują odkryć sprawcę dawanej zbrodni i sekret wyspy. który ciąży nad przyjaciółkami. Tylko Wiktoria nie chce ujawnienia prawdy.

Być może jednak przyjdzie dzień. gdy będzie musiała zmierzyć się z przeszłością i otworzyć się na miłość.

Czy Dziwnów i jego mieszkańcy pozwolą na ujawnienie dawnych tajemnic?

Piękna opowieść o przeszłości wpływającej na teraźniejszość. o miłości zwalczającej uprzedzenia i tajemnicach. które czekają na ujawnienie.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 12.49


Automat z wodą gazowaną z syropem lub bez. Powieść mińska.

Autor: Niaklajeu Uładzimir

Automat z wodą gazowaną z syropem z lub bez. Powieść mińska to drugie wydanie książki z roku 2015 o tym samym tytule. Jest to opowieść o pragnieniu wolności w Mińsku dławionym żelazną pięścią sowieckiego totalitaryzmu. W gronie stiljagów. noszących koszule w papugi i słuchających rock’n’rolla. rozgrywa się historia miłości. przyjaźni i rozczarowania. W końcu zostaje tylko bezradność po zderzeniu się z twardą rzeczywistością niczym z automatem. z którego nie da się wydusić porcji gazowanej wody. Równorzędnym bohaterem powieści jest stolica Białorusi. zamieszkana przez fascynujące postaci – lingwistycznego geniusza Biga. Tatarkę Nelę. kagebistę Guryka. mordercę Johna F. Kennedy’ego Lee Harveya Oswalda. M

7.99: https://woblink.com/ebook/czarny-czarownik-antoni-ossendowski-199279u

Cena:


Dziewczyny na skrzydłach

Autor: Anna Rudnicka-Litwinek

„O. znowu baba! I co? Też będziesz płakać?”. „Jak na babsko. to ujdzie” – słyszały od swoich instruktorów. Nie pozwoliły jednak. by mężczyźni zniszczyli ich marzenia.

 

W latach 20. Karolina jako pierwsza Polka samodzielnie siada za sterami

Basia. Anna i Jadwiga pilotują najszybsze myśliwce czasów II wojny światowej

Kasia. dziewczyna z małej wioski. ujarzmia srebrnego smoka – wojskowego MiG-a

 

Nie tylko chłopcy marzą o lataniu. Poznając historię awiacji okazuje się. że kobiety zdobywały niebo na równi z mężczyznami. Sterowały pierwszymi powietrznymi statkami i konstruowały własne skrzydła z drewna. Jednak zawsze było im nieco trudniej. bo oprócz grawitacji musiały pokonać ludzką niechęć.

Przyszedł czas. by przyp

39: https://woblink.com/ebook/chlopiec-znikad-marsh-katherine-anna-klingofer-szostakowska-sara-manasterska-188108u

Cena:


Jeszcze raz

Autor: Agata Przybyłek

„Jeszcze raz” to historia o tym. jak cienka jest granica między obsesją a miłością. I jak łatwo ją przekroczyć. 

Agata nie potrafi pogodzić się z odejściem Alana. Porzuca swoje dotychczasowe życie i postanawia odzyskać ukochanego. Pełna nadziei. chce mu pomóc uporać się z problemami. Nie spodziewa się jednak. że tak trudno odbudować raz utracone zaufanie. I że jej miejsce w sercu Alana zajmuje ktoś. komu trudno będzie dorównać. 

Niezwykle ciepło przyjęta przez czytelniczki powieść ‚Bez Ciebie’ doczekała się chwytającej za serce kontynuacji. Te książki mogą wreszcie zagościć na Twojej półce – sięgnij po nowe wydania bestsellerowych. wzruszających historii od Agaty Przybyłek!

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9


Brudna sprawa

Autor: Robert Dugoni

Ucieczka z miejsca wypadku. Śmiertelna ofiara – dwunastoletni chłopiec. Detektyw Tracy Crosswhite szybko wpada na trop kierowcy i znajduje dowody potwierdzające jego winę. Wystarczające. by postawić go przed sądem. Wszystko jednak się komplikuje. kiedy okazuje się. że sprawca pracuje w bazie wojskowej. i śledztwo przejmuje armia.

Zawalona pracą Tracy mogłaby odetchnąć z ulgą – ktoś dokończy za nią robotę. Mogłaby. gdyby nie mataczący wojskowi i znikające dowody. Tracy wie. że nie chodzi tylko o wypadek i ucieczkę kierowcy. Cała ta sprawa jest… brudna.

A ona nie może odpuścić – obiecała zrozpaczonej rodzinie chłopca. że sprawiedliwość zostanie wymierzona. I dotrzyma obietnicy. Nawet gdyby musiała zaufać osobie. która wydaje się najbardziej podejrzana. Nawet gdyby miała sama jedna st

:

Cena:


ISBN

9788378930556: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/automat-z-woda-gazowana-z-syropem-lub-bez-powiesc-minska-niaklajeu-uladzimir-jakub-biernat-206765u

Cena:


Wprowadzenie do groznawstwa

Autor:

Publikacja stanowi pierwszy na polskim rynku podręcznik o charakterze wprowadzenia do groznawstwa. Składa się z dwóch części. Pierwsza jest prezentacją wybranych. najważniejszych kategorii analitycznych groznawstwa z perspektywy specyfiki obszaru gier i jego odrębności od innych form medialnych. Druga zawiera przykłady praktycznego wykorzystania omawianych wcześniej kategorii. a także analizy konkretnych gier lub ich gatunków._x000D_ *_x000D_ Czytelnik otrzymuje zwięzłe kompendium wiedzy o studiach nad grami zespolone z indywidualnym podejściem do analizowanych kategorii przez polskich badaczy. którzy są w stanie w krytyczny sposób ukazać ugruntowaną już wiedzę na temat elektronicznej rozrywki. jak również twórczo ją uzupełnić. Autorzy są bowiem. mimo młodego wieku. specjalistami w prezentowanych zakresach. Dobrane zagadnienia związane z obszarem gier – takie jak narracja. postać. gatunek. interfejs. hardcorowy i casualowy styl grania. gry wobec innych mediów. kultura graczy oraz gamifikacja – zostały przedstawione w sposób wyczerpujący i stanowią dobre wprowadzenie do groznawstwa._x000D_ Z recenzji prof. dr. hab. Jana Stasieńki

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 29.9ebooki na telefon, 111 zadań z podstaw rachunkowości, george simenon, książki pdf do ściągnięcia, wojna trzydziestoletnia książka, duchowosc ciala, niezdobyta melissa, asiunia lektura, jak założyć i rozwinąć własną firmę, nauka pływania książka, chyłka zaginięcie peb, komunikacja interpersonalna książka pdf, make my bed, tropico poradnik, zemsta klonowego cienia, aktywa i pasywa banku, szczegółowe streszczenie kamienie na szaniec, czarne swiatlo, gregg braden książki, lektor bernhard schlink, przyjaciel z szafy…