ISBN

ISBN

9788366375246: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/legion-niesmiertelnych-tom-1-swiat-stali-b-v-larson-181705u

Cena:


ISBN

9788380753532: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/idealne-zycie-minka-kent-31701u

Cena:


Początek

Autor: Nora Roberts

Z jedną kroplą krwi stary świat znika na zawsze. A w jego miejsce powstaje coś nadzwyczajnego…

W zimny sylwestrowy wieczór na szkockiej wsi zaczęła się śmiertelna pandemia – nazwano ją Zagładą . W wirusie oraz sposobie. w jaki się rozprzestrzenia jest coś zagadkowego. Gdy miliardy padają jego ofiarą i umierają. część z tych. którzy nie zachorowali. odkrywa w sobie dziwne. nieoczekiwane zdolności.

Lana. nowojorska szefowa kuchni. potrafi przenosić przedmioty i ludzi siłą woli. Fred umie przyzwać światło w ciemności. Jonah. ratownik medyczny. widzi strzępy przyszłości ludzi. których dotyka. Katie rodzi bliźnięta i podejrzewa. że wraz z nowym życiem sprowadziła na świat magiczne istoty.

Jednak Zagłada różnie wpływa na ludzi. Prócz światła. pojawi się także mroczna

69: https://woblink.com/ebook/od-pylu-do-zycia-john-b-chambers-jacqueline-mitton-135721u

Cena: Jacqueline Mittonhubert wysoczański, feldman deborah, projektowanie zbiorników żelbetowych pdf, kardynał mercier, kto wiatr sieje książka, sekrety roślin i zwierząt w miejskiej dżungli, boży skalpel, viktor e frankl, dziewczeta z auschwitz, najlepsze serie fantasy, bajki puszkina, sztuka życia według stoików, tadeusz konwicki książki, marcin milewski, technologia przetwórstwa mięsa, frederic delavier, jakub basista, puc bursztyn i goście pdf, joshua film streszczenie…