Być parą i nie zwariować

Być parą i nie zwariować

Autor: Katarzyna Miller

Szczęśliwe życie we dwoje. To możliwe!

Większość ludzi postrzega udany związek jako jeden z filarów szczęśliwego życia. Jednak życie we dwoje. mimo że wymarzone. niesie ze sobą dziesiątki problemów i dylematów.

Jak pogodzić pragnienia. nawyki i życiowe cele dwóch osób? Czy namiętność może trwać wiele lat? W jaki sposób pielęgnować swoją indywidualność. tworząc jednocześnie szczęśliwą parę? Czy związek to romans czy sojusz? Co jest ważniejsze: rozsądek czy uczucia? Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski – w książce Być parą i nie zwariować zmierzy się nie tylko z tymi. ale również z wieloma innymi. najczęściej występującymi w związkach problemami oraz dylematami i spróbuje znaleźć najlepszy sposób. by je rozwiązać.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


https://woblink.com/product-publication/download/187686/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788324037995: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/piwo-tomasz-kopyra-24986u

Cena:co to syjonizm, nauczyciel tańca pdf, doktor dolittle i jego zwierzęta audiobook za darmo, netflix w glebi lasu, brian tracy pewność siebie, planeta singli 2 do pobrania, bajecznie bogaci azjaci książka, psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf, seidler, lisek łakomczuszek mp3 chomikuj, wojciech gomułka, porzucone sutanny pdf, jerzy skoczylas córka, czerwony szkwał, liczba życia, fundusze europejskie 2007 2013, sutra serca, duchowni o duchownych książka…