Spisek. Trylogia rzymska II

Spisek. Trylogia rzymska II

Autor: Robert Harris

Powieść historyczna napisana w konwencji thrillera.

Intrygi i walka o władzę. w której nie istnieją takie słowa. jak: lojalność. uczciwość. litość.

 

MAREK TULIUSZ CYCERO

UWIKŁANY W POLITYCZNE ROZGRYWKI GENIALNY ORATOR I MĄŻ STANU.

KTÓRY WAŻY SIĘ NA WYSTĄPIENIE PRZECIWKO JULIUSZOWI CEZAROWI

 

Nad republikę rzymską nadciągają czarne chmury. Do dwóch dawnych konkurentów w walce o władzę – osławionego wodza legionistów. Pompejusza. i najbogatszego człowieka w Rzymie. Krassusa ­– dołącza młody i pozbawiony wszelkich skrupułów Juliusz Cezar oraz niezrównoważony Katylina. Ten ostatni. żeby pozbyć się długów. znalazł sobie sojuszników przygotowuje zamach stanu. Jedynym człowiekiem. który może go udaremnić. jest Marek C

29: https://woblink.com/ebook/przypowiesc-o-skrybie-i-inne-opowiadania-szmuel-josef-agnon-piotr-pazinski-34915u

Cena:


Miłość bez hrabiego

Autor: Shana Galen

Powszechnie wiadomo. że dama potrafi zrobić wszystko. co robi mężczyzna. Czasem jednak potrzebuje pomocy…

Lady Juliana. córka hrabiego St. Maur. ma nie lada kłopoty. Prowadzi ubogi sierociniec. w którym brakuje wszystkiego. Król londyńskiego półświatka chce ją zdobyć. a na dodatek ojciec postanawia wydać ją jak najszybciej za mąż.

Na scenę wkracza Neil Wraxall. wysłany przez ojca. by sprowadzić ją do domu. Uparta panna nie zamierza jednak go słuchać. Chcąc nie chcąc. Neil zaczyna jej pomagać… i ulegać jej czarowi.

Na szczęście dla niej mężczyzna potrafi wszystko naprawić i wszystkimi się zaopiekować.

Na nieszczęście dla nich obojga wzajemne zauroczenie może skończyć się czymś znacznie bardziej niebezpiecznym niż dotychczasowe kłopoty…

Wydawnictwo: Smak Słowa

Cena: 29.9


Drugi brzeg

Autor: Joanna Jax

„Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1920 roku.

Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło. 

Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

:

Cena:


ISBN

9788366517769: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/poranki-na-miodowej-1-joanna-szaranska-182678u

Cena:


Sekrety Biblii – Królestwo Saula Dawida i Salomona

Autor: Alfred J. Palla

  • Długo oczekiwane kolejna książka z serii Sekrety Biblii. wydanej w latach dziewięćdziesiątych książki która doczekała się kilku wznowień. Książka opisuje lata panowania trzech pierwszych królów Izraela. Zawarty w niej materiał pochodzi z pracy doktorskiej z dziedziny historii obronionej przez autora w grudniu 2017 roku.

 

  • „Książkę Alfreda Palli zawiera przejrzysty i systematyczny wkład na temat powstania dziejów monarchii izraelskiej. oparty na wnikliwej analizie zarówno tekstów biblijnych. jak i pozabiblijnych z uwzględnieniem danych archeologicznych. dlatego stanowi bezcenne kompendium wiedzy dla wszystkich pragnących zglebić tę tematykę.”

— Prof. Roman Marcinkowski z

32.99: https://woblink.com/ebook/poetka-i-ksiaze-manuela-gretkowska-136787u

Cena:rozgrywka bartek marcinkowski, rayven leisa, sennik ciem i motyli, katarzyna majgier, ukryta archeologia, motyw smierci w literaturze, arabski talar, diniejko, ibuk libra sggw, angelologia książka, akademia nocnych łowców, arabska wendeta, krystyna doktorowicz, general broni, audiobbok, harasimowicz beata, ebuk, wielka księga siusiaków, adrianna michalewska, cudowna podróż pdf, konflikty światowe, sponsor tom 1 pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin