Biuro M

Biuro M

Autor: Magdalena Witkiewicz

On – życiowy pechowiec. Czego się nie tknie. zamienia w katastrofę. Na szczęście. zawsze może liczyć na pocieszenie w kobiecych ramionach.

Ona – kiedyś całkiem ładna dziewczyna. dziś ukryta pod kilkoma warstwami szaroburych swetrów i strasząca wiecznie naburmuszonym wyrazem twarzy. Nie wierzy w miłość i związki. Jedynym mężczyzną w jej życiu jest pozbawiony męskości kot.

Oboje zaczynają pracę w biurze matrymonialnym. prowadzonym przez szefową z piekła rodem. I choć wydaje im się. że ich zajęcie będzie miłe. proste. a nawet nieco nudne. to szybko przekonują się. że kojarzenie par to wyjątkowo trudne zadanie. I że można przy nim nie tylko przeżyć przygody jak z filmu grozy. to jeszcze nabrać wątpliwości. czy w dzisiejszych czasach romantyzm to coś więcej

Autor: Małgorzata FUgiel-Kuźmińska

Cena: Max Czornyj


ISBN

9788379002535: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/nigdy-cie-nie-zapomnialam-marta-w-staniszewska-11722u

Cena:


Płytkie groby na Syberii

Autor: Michał Krupa

Z Syberii do Afganistanu – prawdziwa historia ucieczki polskiego więźnia GUŁagu.

W 1939 roku Michał Krupa został aresztowany we wschodniej Polsce. wówczas okupowanej przez ZSRR. i oskarżony o szpiegostwo na rzecz Niemiec. Piekło zaczęło się dla niego od przesłuchań i tortur w osławionym więzieniu śledczym na moskiewskiej Łubiance. Uznany za winnego. został zesłany na Syberię do łagru Peczora. Tam na co dzień spotykał się z wyrafinowanym okrucieństwem i próbował przetrwać w skrajnie trudnych warunkach. w których więźniowie skazani na katorżniczą pracę na ogół nie przeżywali roku. Niemalże cudem zdołał się wydostać z łagru w ogólnym chaosie. który zapanował po niemieckiej inwazji na Związek Radziecki. Odbył morderczą podróż z Syberii do Afganistanu. gdzie wreszcie znalazł się w bezpiecznym miejscu.

Historia życia Michała Krupy to niezwykła opowieść o woli przetrwania człowieka w obliczu drastycznych przeciwności losu. Autor daje świadectwo sadyzmu Stalina i opresyjności reżimu. który stworzył.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 22.74


1

:

:

Cena:


ISBN

9788366520158: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/do-szczescia-przez-lzy-marianne-williamson-180301u

Cena:


Kubuś Puchatek

Autor: A. A. Milne

Wzruszające. pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół – pluszowych zabawek – w Stumilowym Lesie. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością. z drugiej – filozoficznym podejściem do życia. Niezwykłe ilustracje Ernesta H. Sheparda oraz doskonały przekład Ireny Tuwim sprawiają. że od wielu lat książeczki o Krzysiu. Puchatku. Kłapouchym i Prosiaczku należą do ulubionych lektur dzieci i dorosłych.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 26.99oczyszczalnia hydrofitowa, odrzucony obraz, kto się boi pana wolfe a, king frazier pdf pl, walerian słomka, michael newton wędrówka dusz, magiczne drzewo tom 2, andrzejak karolina, rene goscinny mikołajek, bogaty i grzeszny pdf, felix, net i nika pdf, wesoła rozwódka, historia stanów zjednoczonych książka, artur nowak duchowni o duchownych, małgorzata janiak, allen carr audiobook free, tokarczuk bieguni pdf, szklany tron wieża świtu pdf, dr jekyll i pan hyde pdf, decydujący moment, bochenek repetytorium, robert zawłocki…