Lot nad kukułczym gniazdem

Lot nad kukułczym gniazdem

Autor: Ken Kesey

W Ameryce lat sześćdziesiątych XX wieku nie wydano lepszej powieści!  Lektura Lotu nad kukułczym gniazdem wywołuje dreszcze i uczucie klaustrofobii.Mimo to trudno się powstrzymać od  śmiechu. który – paradoksalnie – pozwala zachowaćrównowagę psychiczną i pokazuje. jak bardzo sami jesteśmy szaleni.CHICAGO TRIBUNE Lot nad kukułczym gniazdem. genialny debiut Kena Keseya. rozszedł się w samych tylko Stanach Zjednoczonych w nakładzie 10 milionów egzemplarzy. Nakręcony na jego podstawie film Miloša Formana – z niezapomnianą kreacją aktorską Jacka Nickolsona – zdobył 5 Oscarów. McMurphy. szuler. dziwkarz i zabijaka. udaje wariata. żeby wykpić się od odsiadywania wyroku. Pobyt w szpitalu psychiatrycznym wydaje mu się  dobrym żartem. Do chwili. gdy dowiaduje się. że nie odzyska wolności. dopó

19.19: https://woblink.com/ebook/ostatni-list-od-kochanka-jojo-moyes-33603u

Cena:


ISBN

9788381783132: Wydawnictwo

Format

15: https://woblink.com/ebook/zlaczeni-nienawiscia-cora-reilly-184201u

Cena:


Elon Musk

Autor: Ashlee Vance

W ZAKTUALIZOWANYM WYDANIU ASHLEE VANCE OPISUJE NAJNOWSZE DOKONANIA ELONA MUSKA I UJAWNIA JEGO PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ.

Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą.

 

Wizjoner. geniusz. nieznośny szef. najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej. jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem. Henrym Fordem i Stevem Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto.

Stworzył PayPala. koncern samochodowy Tesla Motors. a także SpaceX – firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos. Muskowi udało się. mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego.

:

Cena:


Tego ci nie powiedziałam

Autor: Kelly Rimmer

MIŁOŚĆ I POŚWIĘCENIE W CZASACH WOJENNEJ ZAWIERUCHY

Jest rok 1942. W Europie szaleje wojna. Na skraju syberyjskiego obozu młoda kobieta składa przysięgę ślubną. Ta decyzja zaważy na jej przyszłości. a kłamstwo leżące u jej podstaw wyjdzie na jaw dopiero w kolejnym stuleciu.

Czasy współczesne. Stany Zjednoczone. Ukochana babcia Alice Hanna trafia do szpitala. Dziewczyna odnajduje w jej domu ukryte pamiątki z dawnego życia: podniszczone zdjęcie młodego mężczyzny. skórzane buciki i list. Sparaliżowana staruszka prosi wnuczkę. by ta pojechała do jej ojczyzny – Polski – i odnalazła ukochanego. Tam Alice zaczyna odkrywać bolesną prawdę. którą jej babcia rozpaczliwie ukrywała przez całe życie.

Gładko przeskakując pomiędzy dwoma płaszczyznami czasowymi – okresem o

Wydawnictwo: Dowody na Istnienie

Cena: 21internetowa wypożyczalnia książek, elżbieta weiss, system prawa pracy, cała przyjemność po mojej stronie pdf, brzydkie obrazy, rodzina angielski ćwiczenia pdf, bracia lwie serce książka online, chłopiec zwany gwiazdką, czapla ryby i rak streszczenie, zdążyć przed panem bogiem hanna krall, iceman książka, ebokk, optyka kwantowa, niemiecki dla dzieci ćwiczenia do wydruku, zrozumieć faceta, bóg dał mi kopa w górę, brzydkie kaczątko andersena, piotr modzelewski psycholog, bezpieczeństwo wewnętrzne państwa…