Format

Format

EPUB.MOBI: 148244

https://woblink.com/ebook/jowita-zachariasz-suchodolski-148244u

:

Cena:


Genialne dziewczyny

Autor: Vichi de March

Piętnaście historii inspirujących kobiet. których największą pasją była nauka!

Kosmiczne podróże. wielkie odkrycia medyczne. wieloletnie badania – poznaj ‚Genialne dziewczyny’. które potrafiły podążać za swoimi marzeniami i dzięki swoim poczynaniom zapisać się na kartach historii.

Każde z piętnastu ilustrowanych opowiadań jest dowodem na to. że osiągnięcia naukowe nie są zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Ta piękna i wypełniona ciekawostkami ze świata nauki książka zainspiruje do odkrywania i realizowania pasji zarówno dorosłych. jak i młodszych czytelników.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 39.9


https://woblink.com/product-publication/download/151779/epub

1:

:

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 769

Autor: autor zbiorowy

4 czerwca obchodzimy 30-lecie wyborów parlamentarnych zakończonych spektakularnym zwycięstwem solidarnościowej opozycji. To kres PRL-u i symboliczny początek nowego państwa – III Rzeczypospolitej Polskiej. Świętowanie w tym właśnie dniu – podobnie jak niegdyś wybór 11 listopada 1918 r. jako momentu odzyskania niepodległości – jest konsekwencją decyzji z zakresu polityki historycznej. określającej nasze myślenie o przeszłości i wartości. którymi kierujemy się w bieżącym życiu publicznym. Dlatego chcemy z tej okazji przyjrzeć się nie tylko ostatnim trzem dekadom. ale także temu. jak w szerszej perspektywie czasowej zmieniało się nasze postrzeganie polskich dziejów. Co zapamiętamy z 30 lat III RP? Jak możemy mądrzej uczyć historii? Dlaczego żołnierze wyklęci stali się tak popularni? Czy nowe technologie są zagrożeniem dla naszej pamięci historycznej? Jakie są relacje między pamięcią. historią i prawdą?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9darmowe-ebooki, elementarne zagadnienia ekonomii milewski pdf, matura ustna angielski zwroty pdf, kobiety nieidealne, marie benedict, przesmyk suwalski, peb horror, opętani i święci, ja, ibra, rysunek techniczny pdf, tomasz witkowski książki, larry reloaded, szmata książka, oto jest kasia pdf, wojciech wypler…