Zaczęło się w sobotę

Zaczęło się w sobotę

Autor: Zygmunt Zeydler-Zborowski

Zaczęło się w sobotę – taki tytuł nosi kolejny kryminał Zeydlera-Zborowskiego. I faktycznie pierwsze zwiastuny afery mają miejsce właśnie tego dnia. Mecenas Natorski zostawia klienta w biurze tylko na chwilę. Kiedy wraca. mężczyzna już nie żyje. W jego plecach tkwi brazylijski sztylet. wbity aż po samą rękojeść. Czy Natorski rzeczywiście – jak sądzi Downar – zabił swego nowego klienta? Kim był ten człowiek? Po co przyszedł do Natorskiego? I dlaczego miał doklejoną brodę? Głowić się nad tym będzie ekipa z komendy stołecznej z dzielnym Downarem na czele. Rozwiązanie zagadki nie musi być jednak takie oczywiste. a podpowiedź może tkwić w lasce z gałką. którą miał przy sobie ów jegomość.

: https://woblink.com/ebook/mroz-thomas-bernhard-slawomir-blaut-agnieszka-cieslikowska-183224u

Cena:


ISBN

9788381030519: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/sezonowe-warzywo-dominika-wojciak-29276u

Cena:


ISBN

9788366360938: Wydawnictwo

Format

32.99: https://woblink.com/ebook/world-of-warcraft-malfurion-richard-a-knaak-piotr-czarnota-182646u

Cena:


Jeszcze będzie przepięknie

Autor: Agnieszka Olejnik

Daj się uwieść niespiesznemu rytmowi życia w cichym miasteczku Miłosna.

Zapraszamy do pięknego dworku w stylu angielskim. Wybierz się na przechadzkę parkową alejką i zachłyśnij się zapachem wiosny.

Życie w Miłosnej tylko pozornie wraca na dawne tory. W rzeczywistości pod pozorami spokoju i harmonii aż wrze od skrywanych namiętności. Ada przysięga sobie. że już nigdy nie będzie płakała przez mężczyznę. Igor usiłuje znaleźć równowagę między powinnością a uczuciem. Przyjaźń Dawida i Zuzy zostaje wystawiona na ciężką próbę. Na szczęście wszelkie napięcia łagodzi dobry duch tego miejsca – ogrodnik Antoni.

Jakie sekrety skrywa pamiętnik cioci Bogny? Czy przyjaźń i szczera sympatia wystarczą. by pomóc komuś. kogo dotknęła prawdziwa trage

Wydawnictwo: Bogulandia

Cena: 25prawo konstytucyjne pdf, hiszpański w tłumaczeniach pdf, książki promocje, uratuj mnie. opowieść o złym życiu i dobrym psychoterapeucie, zła droga, gorzka pomarańcza pdf, jak nakarmić dyktatora, wojna miłość zdrada, wszechświat z niczego, przemysław marciniak, prezes i spółki. imperium jarosława kaczyńskiego, ksiazki blanka lipińska, 100 lat samotności pdf, tylko nie gotujcie kopciuszka…