Jedz. śmiej się i walcz!

Jedz. śmiej się i walcz!

Autor: Paszkowski Janek

Najmłodszy uczestnik i wielkie odkrycie pierwszej edycji Masterchefa. Jan Paszkowski – przepisy. Joanna Jędrzejczyk – polska mistrzyni mieszanych sztuk walki z międzynarodowymi sukcesami – część motywacyjna. A całość dedykowana pamięci mamy Janka. która niedawno przegrała walkę z chorobą. O tym. jak walczyć ze sobą i o siebie i nie dać sobie odebrać radości – w książce tego niecodziennego duetu. A do tego 60 przepisów na kolorowe dania poprawiające humor.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Edipresse sp. z o.o.

Cena: 34.9


Smakoterapia

Autor: Zasuwa Iwona

Iwona Zasuwa – z zawodu muzyk i pedagog (emisja głosu. sztuka dla dzieci). Na co dzień jedna z najbardziej cenionych na polskim rynku muzycznym wokalistek sesyjnych i chórzystek. Od 20 lat bierze udział w niemal wszystkich projektach muzycznych Kayah. Jej równorzędną pasją jest gotowanie. któremu przyświeca motto oparte o założenia medycyny profilaktycznej (hipokratejskiej) – jak żyć (czyli: co jeść). żeby nie chorować. Mama małego alergika. autorka strony smakoterapia.pl oraz prowadząca dwóch edycji programów „Ugotuj mi. Mamo” na antenie Kuchni+. Edukatorka żywieniowa. twórczyni cykli edukacyjnych i warsztatów kulinarnych dla dorosłych „Żyj i jedz zdrowo” oraz Akademii Smakoterapii dla Dzieci. Społeczniczka i zwolenniczka proekologicznego trybu życia. współzałożycielka warszawskiej kooperatywy Sma

27.9: https://woblink.com/ebook/obled-singielka-i-otello-hanna-bakula-180158u

Cena:


Niewiarygodna wspinaczka. Alex Honnold. El Capitan i free solo

Autor: Mark Synnott

Po niespełna czterogodzinnej wspinaczce bez asekuracji 3 czerwca 2017 roku Alex Honnold stanął na szczycie 900-metrowej granitowej ściany El Capitan. Tym zuchwałym wyczynem wprawił w zdumienie miliony ludzi na całym świecie. „New York Times” pisał o „jednym z najwybitniejszych sportowych dokonań wszech czasów”.

Przełomowe osiągnięcie Honnolda jest głównym wątkiem książki Marka Synnotta. Autor przenosi nas na gigantycznego El Capa: Alex pokonuje kolejne metry w pionie. a my obserwujemy jego zmagania. odkrywając po drodze fascynującą historię wspinaczki skalnej. Powracamy do złotej ery doliny Yosemite. poznajemy barwne społeczności wspinaczkowe: Stonemasters i Stone Monkeys. podziwiamy pionierów. którzy zrewolucjonizowali ten sport. i wybitnych solistów. m.in. Johna Bachara i Petera Crofta.

Synnott wie. o czym pisze. bo sam jest doskonałym wspinaczem. Jego opowieść wciąga i fascynuje. a w kluczowych momentach zapiera dech w piersiach. Niewiarygodna wspinaczka to historia ludzi. którzy – dosłownie – postanowili żyć na krawędzi.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 44niebłahy, marek stefański, magnus chase młot thora pdf, na szczycie pdf, cztery kobiety, zapach śmierci simon beckett, przemoc seksualna wobec dzieci, brejdygant szadź, helisa elsberg, historia est magistra vitae, efemera, opowiadania.erotyczne, bartosz kucia, piotr sojka, michajło duda…